Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Google Pixel 5a 5G з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрана)
1399 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
6899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Гарантія та пропозиції щодо заміни скла Google Pixel 5a 5G

Заміна скла Google Pixel 5a 5G може бути виконана висококваліфікованими фахівцями з великим досвідом роботи, щоб ремонт був ефективним і економічним, як ви і очікували. Сертифіковані фахівці сервісних центрів Ай-Яй-Яй часто стикаються з такими типами несправностей:
  • Тріщини й осколки скла;
  • Плями на екрані
  • Неможливість увімкнення.
  • Погана видимість зображення або його відсутність.
Якщо проблема пов'язана з екраном, фахівець замінить екран Google Pixel 5a 5G, а якщо пошкоджено тільки скло, встановить нове скло, відновивши працездатність ґаджета за лічені години. Ви можете вибрати між оригінальними деталями або високоякісними репліками. Яким би не було ваше рішення, ви можете бути впевнені, що після завершення робіт ви отримаєте високоякісний відновлений мобільний пристрій. Це означає, що вам не доведеться витрачати гроші на новий мобільний телефон, і ви будете забезпечені гарантією на нашу роботу та встановлені нами деталі.

Заміна екрана Google Pixel 5a 5G: причини поломки дисплея

Усі клієнти, які звернулися до сервісного центру "Ай-яй-яй", отримають професійну консультацію і безкоштовну діагностику, на підставі якої буде визначено, чи допоможе ремонт Google Pixel 5a 5G відновити втрачену функціональність пристрою. Проблеми з дисплеєм можуть не вимагати заміни дисплея Google Pixel 5a 5G, оскільки вони можуть виникнути з таких причин
  1. Погане управління на материнській платі;
  2. Від'єднані кабелі.
  3. Проблеми з програмним забезпеченням.

Професійний ремонт Google Pixel 5a 5G можна здійснити в будь-якій філії СЦ Ай-Яй-Яй.

Наші філії розташовані в більшості районів Києва. Ми розташували наші офіси поблизу станцій метро і великих транспортних вузлів столиці, щоб забезпечити швидкий доступ для наших клієнтів. Щойно ваш смартфон потрапляє до рук нашого майстра, його відправляють на діагностику: упродовж 15-20 хвилин фахівець повідомить вам причину несправності, запропонує необхідний ремонт вашого Google Pixel 5a 5G і проінформує про умови та вартість послуги.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту