Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Google Pixel 2 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
3349 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1149 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
799 грн замовити в 1 клік
Заміна корпусу
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Google Pixel 2 у майстерні, що спеціалізується на цьому

Заміна скла Google Pixel 2 зазвичай необхідна, якщо на дисплеї з’являться тріщини, відколи чи подряпини, які погіршують якість відтворення зображення. Майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй» вже давно успішно спеціалізуються на обслуговуванні гаджетів від цього виробника. Користуючись нашими послугами, Ви отримаєте професійне обслуговування в короткі терміни за відповідних фінансових витрат. Щоб оцінити наші послуги, Вам варто відвідати один з наших офісів у Києві. Якщо клієнт проживає за межами столиці, він може відправити свій смартфон в наш сервісний центр через Нову Пошту. Інформацію про вартість ремонту та його тривалість можна отримати, відвідавши офіційний сайт компанії. Просто виберіть модель і подивіться в прайс-лист вартість ремонту, тут завжди є актуальні ціни.

Які ознаки того, що необхідна повна заміна екрану Google Pixel 2?

Зазвичай, повна заміна екрану Google Pixel 2 необхідна, якщо на екрані з’явились плями, смуги або сенсор не працює належним чином. Завдяки наявності на власному складі сервіс-центру всіх необхідних запчастин, наші майстри відновлять працездатність Вашого смартфона всього за декілька годин. прейскурант цен на ремонт google pixel 2 в киеве

Якісний та недорогий ремонт Google Pixel 2 в Києві

Ремонт Google Pixel 2 вважається однією з популярних послуг, які надають кваліфіковані спеціалісти сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Індивідуальний підхід до кожного клієнта, демократична цінова політика та багатий досвід наших майстрів у відновленні працездатності смартфонів– це ті переваги, які виділяють сервісний центр «Ай-Яй-Яй» серед конкурентів. Зазначимо, що ремонт Google Pixel 2 відбувається за допомогою високоякісних комплектуючих, що в поєднанні з використанням професійного обладнання та сучасних інструментів гарантує якісний результат за лічені години. Серед дефектів, які наші майстри найчастіше усувають, слід виділити пошкодження, викликані надмірним механічним впливом на мобільні пристрої. Наприклад, удари та падіння та тверду поверхню (кахель, асфальт). Такий контакт викликає появу на екрані тріщини або подряпин. Не менш серйозною проблемою, з якою доводиться боротися нашим майстрам, є проникнення вологи всередину мобільного пристрою. Контакт з водою вважається небезпечною ситуацією, яка може призвести до серйозних наслідків. Фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй» проводять комплекс заходів щодо очищення гаджета після контакту з водою, в результаті чого клієнт отримає відремонтований смартфон в найкоротші терміни.
Оценить

Детальніше

Приховати