Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Google Pixel 5XL з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1299 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
4499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Google Pixel 5XL в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»

Заміна скла Google Pixel 5XL в професійний майстерні дозволить Вам відновити зовнішній вигляд смартфона, якщо екран був розбитий при падінні. Наступні симптоми вказують на необхідність ремонту пристрою:
  • на екрані з'являються чорні або кольорові смуги;
  • телефон не включається і взагалі або зависає;
  • дисплей і корпус були серйозно пошкоджені під час падіння.
Крім того, Вам не доведеться турбуватися про те, що надовго попрощаєтеся зі своїм смартфоном. Сьогодні у спеціалістів сервісу є можливість замінити старі деталі на нові в той же день усього за декілька годин. Заміна дисплея Google Pixel 5XL вважається найбільш технологічно складною процедурою. Оскільки в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» завжди є необхідні запчастини, час на ремонт смартфона буде мінімальним.

Чи є заміна екрану Google Pixel 5XL обов’язковою при появі тріщин на передній панелі?

Сервісний центр «Ай-Яй-Яй» спеціалізується на ремонті смартфонів різних моделей. Майстер виконає діагностику, щоб визначити, чи потрібно замінити екран Google Pixel 5XL чи достатньо буде замінити скло, зберігши при цьому оригінальну матрицю. За допомогою діагностики можна отримати максимум інформації про характер несправності. На її основі вирішуватися доцільність ремонту смартфону. Повна діагностика також виявляє ті пошкоджені деталі, які негативно впливають на роботу Вашого смартфона або можуть стати проблемою пізніше. Наш сервісний центр в Києві обирають, тому що:
  • маємо власний склад з якісними запчастинами;
  • видаємо гарантію на послуги сервіс-центру, будь то заміна екрану Google Pixel 5XL або встановлення нового акумулятора;
  • ми пропонуємо доступні ціни, тож на ремонт смартфона не потрібно багато грошей.
ремонт экрана google pixel 4 xl Киев, Украина

Ремонт Google Pixel 5XL за доступною ціною в Києві

Якщо Вам терміново потрібно поміняти екран або відновити розбите скло екрану смартфона, Ви можете звернутись до будь-якого нашого філіалу в Києві. Майстри сервісного центру «Ай-Яй-Яй» відремонтують Google Pixel 5XL дуже швидко та за доступною ціною. Усі ціни вказані на нашому сайті, а також є приблизний час послуг, за який буде виконано необхідний ремонт. Слід також зазначити, що в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» щодня з 10:30 до 11:30 проходить акція «Щасливі години», що дозволяє отримати знижку на послуги майстерні. Детальну інформацію щодо акції можна отримати у наших спеціалістів або на відповідній сторінці сайту.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту