Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Google Pixel 6 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1899 грн
2299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана (копія OLED)
6499 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Google Pixel 6 Pro. Скільки коштує ця послуга?

Заміна скла Google Pixel 6 Pro проводиться майстрами сервісного центру «Ай-Яй-Яй» у разі виникнення тріщин або відколів на сенсорному екрані. Слід зазначити, що ремонт виконується за унікальною технологією OCA за допомогою професійного обладнання та високоякісних запчастин. Якщо Ви хочете дізнатися попередню ціну ремонту, Вам варто зайти на офіційний сайт компанії. Просто виберіть модель телефону та послугу та прочитайте прайс-лист з актуальними цінами.

Заміна екрану Google Pixel 6 Pro з гарантією якості

Заміна дисплея Google Pixel 6 Pro вважається однією з найпопулярніших послуг, які надають фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй». За статистикою, зламаний дисплей є найпоширенішою проблемою, з якою звертаються до нас користувачі Google Pixel 6 Pro. Після ремонтних робіт смартфон тестується і повертається замовнику тільки після усунення всіх недоліків. Варто відзначити, що на послуги сервісного центру «Ай-Яй-Яй» надається гарантія, а також на встановлені деталі під час ремонту. Ремонт Google Pixel 6 Pro: замена стекла экрана киев украина фото

Комплексний ремонт Google Pixel 6 Pro в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»

Ремонт Google Pixel 6 Pro проводиться фахівцями сервісного центру «Ай-Яй-Яй» за допомогою сучасного обладнання та професійного інструменту. Наші майстри регулярно підвищують свій професіоналізм на професійних конференціях та тематичних семінарах. Наші фахівці не тільки відновлюють цілісність корпусу, замінюють акумулятор, а й усувають програмні пошкодження і роблять профілактику техніці після контакту з водою. Слід зазначити, що при попаданні вологи в смартфон часто з’являються такі «симптоми»:
  • мікрофон перестає працювати;
  • гаджет перестає «бачити» Інтернет;
  • на дисплеї з'являються смуги;
  • телефон не вмикається.
Правильним рішенням у цій ситуації буде відвідування одного з відділень сервісного центру «Ай-Яй-Яй» в Києві. Тут кваліфікований персонал безкоштовно проконсультує Вас про причини несправності Вашого смартфона, проведе діагностику за запропонує необхідний ремонт. Завдяки наявності в кожному з наших відділень великої кількості високоякісних комплектуючих для ремонту даної моделі, наші майстри за кілька годин усувають проблему будь-якої складності та відновлюють не тільки втрачену функціональність, але й зовнішню естетику телефону. Ремонт Google Pixel 6 Pro в сервісі «Ай-Яй-Яй» - це можливість отримати якісний сервіс за доступною ціною.
Оценить

Детальніше

Приховати