Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Google Pixel 6 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1599 грн
1999 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
5499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Google Pixel 6 в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»

Заміна скла Google Pixel 6  може знадобитися, якщо через падіння смартфона на передній панелі з’являться тріщини, подряпини або відколи. Цілісність екрану також часто порушується, якщо власник телефону носить в кишені свій гаджет без захисного чохла разом з ключами та монетами. Перед заміною скла телефону важливо визначити характер пошкодження. Якщо подряпини невеликі, можливо, Вам знадобиться лише замінити скло Google Pixel 6. Ви можете спробувати вирішити проблему самостійно, ризикуючи втратити час та посилити проблему, або звернутися в сервісний центр «Ай-Яй-Яй» в Києві.

Скільки зазвичай триває заміна екрана Google Pixel 6?

Неважливо, чи пошкоджене тільки скло, або проблема в самому дисплеї - всі несправності на Вашому смартфоні будуть усунені майстрами сервісного центру «Ай-Яй-Яй». У нас працюють лише досвідчені інженери, які спеціалізуються на ремонті та відновленні телефонів цього виробника. Заміна дисплея Google Pixel 6 можлива усього за декілька годин в день звернення. Ремонт Google Pixel 6: замена стекла экрана киев украина фото

Замовити ремонт Google Pixel 6 з гарантією якості

Для ремонту Вашого смартфона використовуємо високоякісні копії та оригінальні запчастини. Усі необхідні деталі знаходяться на власному складі сервіс-центрі, тому в нашому сервісі ми швидко та професійно замінюємо дисплей Google Pixel 6, скло, батарею та корпус, а також виконуємо інші види ремонту. Діагностика для наших клієнтів абсолютно безкоштовна. Смартфон Google Pixel 6 проходить тестування після ремонту та видається замовнику разом з гарантійним талоном. Наш сервісний центр пропонує також кур'єрську доставку техніки на ремонт по Києву. Клієнти, які не проживають у Києві, можуть відправити нам смартфон, скориставшись послугами «Нової Пошти». Ви також можете замінити екран, використовуючи свої деталі. Ви можете зателефонувати нам по телефону та замовити виїзд майстра додому, або принесіть свій гаджет у будь-яке найближче відділення. Відділення сервісного центру «Ай-Яй-Яй» знаходяться майже у всіх районах Києва неподалік від станцій метро, завдяки чому до нас можна швидко та зручно добратись. Пункти прийому смартфонів і ноутбуків оснащені необхідним обладнанням та інструментами для того, щоб ремонт Google Pixel 6 можна було виконати ефективно та якомога швидше! Консультацію можна отримати по телефону або в онлайн-чаті на сайті!
Оценить

Детальніше

Приховати