Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor 4X Che2-L11 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor 4x. У чому переваги цієї послуги?

  Заміна скла Honor 4x здійснюється фахівцями сервісного центру «Ай-яй-яй» за унікальною технологією ОСА. Ми працюємо з 2012 і спеціалізуємося на заміні скла. Після попередньої діагностики і з'ясування причини проблеми майстер прибирає старе розбите скло і замінює його на нове якісне. В ході процедури майстер збереже оригінальність і цілісність оригінальних деталей:  
  • матриця, що створює зображення, яке ви бачите на дисплеї;
  • підсвічування екрану;
  • сенсор екрану.
  Завдяки використанню якісного обладнання та досвіду майстрів, скло Honor 4x можна замінити всього за кілька годин. Під час ремонту ми пропонуємо телефон з підмінного фонду в тимчасове користування, щоб ви завжди могли залишатися на зв'язку.  

Як дізнатися, що вам необхідна заміна екрану Honor 4x?

  Ви можете зрозуміти необхідність послуги заміни екрану Honor 4x з кількох причин:  
  • наявність плям, битих пікселів і смуг на екрані перешкоджає нормальному перегляду картинки;
  • відсутність реакції на дотик до сенсорного екрану;
  • екран не включається при включенні телефону;
  • підсвічування працює, а зображення немає.
  Заміна екрану смартфона - наша спеціалізація, і звернувшись до нас, ви можете бути впевнені, що ремонт буде виконаний професійно і в найкоротші терміни. Всього за кілька годин майстер замінить дисплейний модуль і відновить повноцінну роботу пристрою. Після усунення дефекту Ви отримуєте гарантію на виконані роботи і встановлені при ремонті комплектуючі.   ремонт honor 4x: замена стекла экрана киев украина фото  

Ремонт Honor 4x в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй"

  Ремонт Honor 4x може зайняти різний час залежно від тяжкості пошкодження. Всі запчастини та аксесуари, необхідні для швидкого і якісного ремонту Honor 4x, завжди є в наявності на власному складі запчастин. Дізнатися ціни і терміни ремонту можна по телефону, також отримати консультацію можна від фахівця в онлайн-чаті на сайті. У розділі "Контакти" ви знайдете повну інформацію про місцезнаходження майстерень в Києві, а також телефони, за якими можна зв'язатися з менеджерами в разі виникнення питань.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту