Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor 50 Lite з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана
2149 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
899 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor 50 Lite в сервіс-центрі Ай-Яй-Яй

  Заміна скла Honor 50 Lite повинна проводитися тільки кваліфікованими фахівцями майстерні після первинної діагностики. Не намагайтеся ремонтувати смартфон самостійно без спеціального обладнання і навичок, ви ризикуєте тільки погіршити проблему. Якщо екран смартфона не працює, зверніться в сервісний центр «Ай-яй-яй», де досвідчені фахівці допоможуть вирішити будь-яку проблему. До нас часто звертаються за ремонтом користувачі навіть найсучасніших смартфонів. Адже жоден пристрій не застрахований від пошкоджень при падінні або зносі деталей.  

Якісна і швидка заміна екрану Honor 50 Lite в Києві.

  Заміна екрану Honor 50 Lite може знадобитися в самий невідповідний момент. У сервісному центрі "Ай-яй-яй" створені всі умови для комфорту клієнтів. Ви також можете зв'язатися з сервісом зручним способом:  
 • прийти в одне з відділень майстерні. У них дуже зручне розташування, сервіси є майже у всіх районах Києва, поруч з метро, їх дуже легко знайти;
 • зателефонувати за вказаними на сайті номерами і дізнатися всі подробиці про послуги сервісного центру "Ай-яй-яй";
 • отримати онлайн-консультацію в чаті на сайті.
  Для ремонту екрану Honor 50 Lite майстри сервіс-центру використовують якісне, дороге обладнання і кращі запчастини, які прослужать максимально довго. Запчастини для ремонту знаходяться на власному складі компанії, що значно прискорює процес. По завершенню роботи ви отримаєте гарантію на новий встановлений екран, якою зможете скористатися, якщо у вас виникнуть зауваження до роботи майстра.   Ремонт Honor 50 Lite: Киев, Украина УКР  

Терміновий ремонт Honor 50 Lite з гарантією якості

  Фахівці сервісного центру "Ай-яй-яй" надають послуги з ремонту Honor 50 Lite будь-якої складності, наприклад:  
 • заміна акумулятора телефону;
 • заміна / ремонт материнської плати;
 • Заміна роз'єму зарядки;
 • Заміна слухових / поліфонічних динаміків;
 • ремонт смартфонів при попаданні води;
 • чистка пристрою від пилу і бруду.
  Перед ремонтом майстру необхідно провести діагностику пристрою, щоб встановити точну причину поломки і надати замовнику всю інформацію про майбутні роботах: вартість, терміни і обсяг ремонту. Щоб замовити ремонт Honor 50 Lite, напишіть нашому оператору в чат, вам допоможуть вибрати найбільш зручний для вас відділ і проконсультують у разі виникнення питань.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту