Місто:
Мова:
Ремонт телефонів Honor
Виберіть модель:

Ремонт телефонів Honor Київ: заміна скла, екрану, батареї

Ремонт телефонів Honor здійснюється у всіх представництвах сервісного центру «Ай-Яй-Яй» швидко та якісно лише в тому випадку, якщо власник девайсу вчасно звертається за допомогою до наших майстрів. Будь-які зволікання загрожують серйозними поломками, усунути які буде неможливо або їх ремонт обійдеться у вартість нового девайсу. Тому, за найменших збоїв у роботі гаджета, проконсультуйтеся з нашими експертами. Професійну інформацію Ви можете отримати, поставивши запитання майстрам високої кваліфікації за допомогою: • Вайбера, • Скайп. Щодня до нашого сервісу центр Хонор звертаються користувачі з такими видами поломок: • Поява тріщин на тачскріні; • Несправність контролера живлення; • Відсутність реакції сенсора на дотик; • Залити девайс рідиною. Першим кроком відновлення працездатності гаджета стане безкоштовна діагностика. Використовуючи спеціальне обладнання, ми протягом 15-20 хвилин виявимо всі приховані поломки та надамо клієнту повний технічний звіт із зазначенням вартості ремонтних робіт та термінів їх виконання.

Де знаходиться сервіс центр Хонор

Сервісний центр «Ай-Яй-Яй» регулярно вдосконалює якість наданих послуг та розширює географію своєї діяльності. Сьогодні наші представництва можна знайти у більшості районів міста Київ. Щоб кожен бажаючий міг легко до нас дістатися, ми розмістили свої філії недалеко від станцій метро та великих транспортних розв'язок. Оптимальний маршрут у найближче до Вас відділення Ви можете погодити з операторами нашого колл-центру, зв'язавшись з ними за допомогою послуги «зворотний дзвінок» або вказаних на сайті телефонних номерів. Якщо Ви знаходитесь за межами столиці, надішліть свій гаджет до нас за допомогою «Нової Пошти». Ремонт телефонів Хонор вважається одним із пріоритетних напрямків нашого сервісу, тому, максимум наступного дня, Ви отримаєте гаджет, що повністю працює, з гарантією. При виявленні протягом дії гарантійного терміну повторної поломки усунення несправності проводиться безкоштовно.

Заміна скла на телефоні Honor з використанням якісних комплектуючих від виробника

Незважаючи на всю свою захищеність, смартфони, як і раніше, вразливі до механічних пошкоджень. Випадкові удари, стискання, падіння на тверду поверхню призводять до того, що на дисплеї з'являються тріщини, плями, смуги та інші артефакти. Спілкування по телефону під дощем, тривале перебування девайсу в приміщенні з підвищеною вологістю також негативно впливають на працездатність екрану. Всі роботи, які ми виконуємо, будь то заміна скла на телефоні Honor, ремонт підсвічування дисплея або контролера живлення, проводяться з використанням оригінальних запчастин. Ми безпосередньо працюємо з виробником, тому на власних складах завжди є необхідні деталі.  
 

 

  Заміна мікрофона на телефоні Honor Після чергового падіння телефону Ви помітили проблеми з мікрофоном? Під час розмови співрозмовник не чує Вас чи дуже тихо? Несправність мікрофона також може виявляється і під час запису звуку. Це привід звернутися до сервісу, адже в такому разі на телефоні Honor потрібна заміна мікрофона. Тривалість такого ремонту зазвичай становить лише 3-4 години.
  Заміна скла камери на телефоні Honor Не поспішайте засмучуватись, якщо помітили тріщини на склі основної камери смартфона. Швидше за все, на телефоні Honor потрібна заміна скла камери і немає необхідності проводити заміну всього модуля камери. Майстер акуратно витягне усі уламки, демонтує розбите скло і встановить на його місце нове всього за 3-4 години.
  Заміна динаміка на телефоні Honor При відтворенні музики або під час розмови по гучномовному зв'язку немає звуку? Динамік працює тихо чи видає дивні звуки, хрипи? Це може означати, що телефон Honor потребує заміни динаміка. Для заміни цієї деталі потрібно близько 4-х годин, залежно від конструкції конкретної моделі смартфона.
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Honor Дрібне сміття в конекторі живлення, а також самостійні спроби очистити його підручними предметами часто призводять до його поломки. У такому випадку в телефоні Honor необхідна заміна роз'єму заряджання для відновлення нормальної роботи. Ця послуга дуже популярна і триває зазвичай всього кілька годин з моменту попадання телефону в руки майстра.
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Honor Дуже важливо, якнайшвидше повернути телефону його цілісність, якщо він упав, і задня кришка розбилася. Потрапляння вологи та бруду до телефону крізь тріщини може негативно відобразитися і на інших його елементах. Заміна заднього скла на телефоні Honor - не складна послуга і триває вона лише кілька годин.
Заміна акумулятора на телефоні Honor Згодом під час використання смартфона Ви можете помітити, що час автономної роботи поступово скорочується. Так проявляється деградація акумулятора, це природний процес якого неможливо уникнути. Єдиним способом повернути колишню автономність є заміна акумулятора Honor, ремонт займе лише 3-4 години.
Заміна кнопки на телефоні Honor Коли клавіша смартфона перестала реагувати на натискання або почала спрацьовувати мимоволі усунення несправності забезпечить заміну кнопки на телефоні Honor. Клавіша може пошкодитися внаслідок зносу, потрапляння сміток або води. Майстер замінить пошкоджену кнопку протягом 3-4 годин.
Розблокування телефону Honor Забутий пароль розблокування або пароль облікового запису Google може призвести до блокування смартфона, що унеможливить доступ до його функцій. Щоб відновити функцію, потрібно розблокувати телефон Honor.
Чищення телефону Honor після води При попаданні всередину корпусу вологи навіть якщо немає ознак несправності. потрібне чищення телефону Honor після води. Вода лежить на поверхні материнської плати призводить до серйозних ушкоджень електронних компонентів. Кожне чищення та подальший ремонт індивідуальні, тому заздалегідь важко передбачити термін виконання.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Honor (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Honor (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Honor (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Honor (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Honor (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Honor (немає звуку на телефоні)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Honor (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Honor (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Honor (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Honor (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Honor (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Honor (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Honor після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Honor (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Honor (телефон заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту