Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor 8 FRD-L09/L19 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor 8 в Києві: формула успіху від СЦ " Ай-Яй-Яй»

  Заміна скла Honor 8 в Києві може знадобитися в разі падіння девайса, його здавлювання та інших механічних пошкодженнях. Іноді тачскрін перестає реагувати на дотик без об'єктивних причин. Правильним рішенням в таких ситуаціях стане звернення в сервісний центр «Ай-яй-Ай», де вам буде надана кваліфікована допомога досвідченого майстра.   Запорукою успіху надаваних нами послуг є той факт, що ремонт Honor 8 Київ виконують інженери найвищої кваліфікації з багаторічним стажем, які, використовуючи сучасне обладнання та професійний інструментарій, оперативно справляються з узятими на себе зобов'язаннями. Наша компанія не стоїть на місці, а постійно вдосконалює як рівень наданого сервісу, так і методики усунення несправностей.   На даний момент, для того, щоб відновити цілісність пошкодженого тачскріна, заміна скла Хонор 9і Київ, здійснюється за унікальною технологією ОСА, яку можуть дозволити тільки майстерні, оснащені вузькопрофільним дорогим обладнанням.  

В яку суму обійдеться ремонт Honor 8 Київ

  Якщо з Вашим девайсом трапилася неприємність, в результаті чого він перестав працювати, відправте гаджет в нашу майстерню за допомогою служби кур'єрської доставки або особисто рушайте в найближчий до вас наш філія. Адреси наших представництв в столиці вказані на сайті компанії в розділі «Контакти». Замовляючи у нас послугу заміна екрану Honor 8 в Києві або відновлення після води, ви можете розраховувати на вигідні умови співпраці.   Наші ціни не тільки найприйнятніші, але і максимально прозорі. До того ж, розроблена нами програма лояльності дозволяє при адекватних фінансових капіталовкладеннях оперативно повернути презентабельний вигляд девайсу і його бездоганну працездатність.   ремонт honor 8: замена стекла экрана киев украина фото  

Заміна екрану Honor 8 в Києві: які існують варіанти оплати

  Комплексний сервіс дозволяє користувачеві девайса, при зверненні в сервісний центр Ай-яй-Яй, отримати безкоштовну консультацію та діагностику, з подальшим наданням акту технічного стану смартфона. Клієнт здійснює оплату тільки після того, як була виконана заміна скла Honor 8 в Києві, а також усунені всі технічні неполадки будь-яким зручним для нього способом:   * Готівковий розрахунок; * Банківський переказ на реквізити компанії; * Оплата банківською картою.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту