Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor Play 4T AKA-AL10 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2949 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor Play 4T AKA-AL10 в найкоротші терміни

Заміна скла Honor Play 4T AKA-AL10 необхідна, якщо удар спричинив глибокі тріщини або подряпини на передній панелі смартфону. Ця процедура вимагає великого досвіду і, відповідно, дорогого обладнання. Все це належить нашим фахівцям із сервісного центру «Ай-Яй-Яй», які можуть швидко та якісно замінити скло Honor Play 4T AKA-AL10 окремо від екрану. Якщо передня панель Вашого гаджета зламалася через удар чи падіння, не соромтеся звертатися до сервісного центру «Ай-Яй-Яй» в Києві, щоб замінити скло Honor Play 4T AKA-AL10. Усі необхідні матеріали та обладнання завжди в наявності, запчастини для ремонту знаходяться на власному складі сервіс-центру. Постійний доступ до необхідних запчастин дозволяє виконати ремонт в найкоротші терміни.

При яких дефектах необхідна заміна екрану Honor Play 4T AKA-AL10?

Досвід показав, що заміна екрану Honor Play 4T AKA-AL10 найчастіше потрібна при таких «симптомах»:
  • підсвічування зникло,
  • з'явилися плями і смуги різних форм і розмірів,
  • сенсорний екран не реагує на дотик,
  • видимі хвилі та биті пікселі.
Щоб замінити дисплей Honor Play 4T AKA-AL10, нашим спеціалістам знадобиться всього кілька годин і сучасне обладнання. Після ремонту Ви отримаєте гарантію на виконані роботи та на встановлені деталі. сервис-центр телефонов huawei honor play 4t: замена стекла, экрана Киев, Украина

Скільки коштує ремонт Honor Play 4T AKA-AL10?

Час ремонту Honor Play 4T AKA-AL10 Ви можете дізнатися у наших менеджерів по телефону, на сторінці моделі сайту або запитати в самому сервісі. Ми знаходимося майже в кожному районі Києва поблизу станцій метро, ​​тому до нас зручно добиратися. Для ремонту Honor Play 4T AKA-AL10 з іншого міста України скористайтеся послугами Нової Пошти. Чому нас рекомендують?
  • повна безкоштовна діагностика,
  • гарантія на виконані роботи,
  • надаємо підмінний телефон на час ремонту,
  • Ви можете використовувати свої або наші запчастини для ремонту Honor Play 4T AKA-AL10,
  • ми працюємо з 2012 року та маємо великий доступ ремонту смартфонів,
  • у нас є сайт з актуальними цінами на послуги.
Якщо у Вас виникли питання, негайно пишіть в онлайн-чат на сайті. Консультацію також можна отримати по телефону, номери для зв’язку вказані на сайті в розділі «Контакти». Для Вашої зручності ми також консультуємо в месенджерах. Замовити ремонт через сайт можна, заповнивши відповідну форму. Ми завжди на зв’язку на оброблюємо кожну заявку. Ми працюємо щодня і завжди готові Вам допомогти!
Оценить

Детальніше

Приховати