Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor 90 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor 90 Pro у спеціалізованій майстерні

Заміна скла Honor 90 Pro здійснюється у сервісі «Ай-яй-яй» у разі пошкодження скла без зміни функціоналу дисплея. Саме з цією проблемою покупець найчастіше звертається до сервісу, адже Honor 90 Pro має ряд переваг у плані зручності використання, у тому числі підвищену зносостійкість комплектуючих. Вивести з ладу цю модель телефону не так просто, він дуже надійний, але навіть найякісніші технічні новинки можуть постраждати від неакуратної експлуатації. Також визначити необхідність заміни скла можна до відвідин сервісного центру. Якщо тріснуло скло, але функціональність всього пристрою не змінилася, це перша ознака того, що екран Honor 90 Pro не потребує заміни. Не намагайтеся самостійно замінити скло Honor 90 Pro. Фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» за допомогою професійного обладнання розбирають смартфон, відокремлюють розбите скло від дисплея за певної температури, очищають екран від залишків скла, і лише потім наносять клей і встановлюють нове. Після якісного ремонту телефону досвідченими спеціалістами сервісного центру «Ай-яй-яй» замовник отримує гаджет без слідів стороннього втручання та з повним набором оригінальних функцій, оскільки матриця залишається рідною.

Коли вам потрібно замінити екран Honor 90 Pro?

Фахівці можуть дійти невтішного висновку, що Honor 90 Pro вимагає не заміни скла, а повної заміни екрана після діагностики. Якщо на екрані пристрою є биті пікселі, різні смуги на зображенні, білі або чорні точки або ділянки, де дисплей мерехтить, екран Honor 90 Pro потребує заміни. Такі дефекти свідчать про пошкодження матриці екрана і однієї заміни скла недостатньо.   Ремонт Honor 90 Pro: Киев, Украина  

Якісний та швидкий ремонт Honor 90 Pro

Сервіс «Ай-яй-яй» вже багато років надає послуги з ремонту телефонів та інших мобільних пристроїв. Замовити якісний ремонт Honor 90 Pro у нас користувачі можуть, зв'язавшись із менеджерами:
  • написати в онлайн-чаті на сайті;
  • зателефонувавши нам за номером телефону з сайту;
  • написати у месенджери.
Сервісний центр «Ай-яй-яй» може швидко виконати будь-який вид ремонту, оскільки всі необхідні запчастини є на власному складі, що значно заощаджує час.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту