Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Honor 90 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Honor 90 з тріснутим екраном

Заміна скла Honor 90 зазвичай потрібна, якщо екран тріснув або трохи пошкоджений. Падіння може пошкодити не тільки скло екрана або корпус, а й внутрішні компоненти. Іноді це серйозні збої, які впливають на роботу смартфона. Щоб дізнатися, чи потрібна заміна скла або екрана Honor 90, вам необхідно звернутися до сервісного центру «Ай-яй-яй». Якщо вам необхідно замінити екран або інший компонент, приходьте до нас і подаруйте своєму смартфону друге життя.

Заміна екрану Honor 90 із безкоштовною діагностикою

Які проблеми викликала механічна дія на гаджет, можна буде визначити в ході детальної діагностики. Якщо вам необхідно замінити екран Honor 90 або будь-яку іншу деталь, звертайтесь до нашого сервісного центру в Києві. Наші філії розташовані поряд зі станцією метро. У відділеннях сервісного центру "Ай-яй-яй" ви гарантовано отримаєте:
  • консультації з усіх видів послуг;
  • безкоштовна діагностика;
  • кваліфікований ремонт Honor 90 будь-якої складності;
  • гарантія на виконану роботу.
  Ремонт Honor 90: Киев, Украина  

Скільки часу зазвичай займає ремонт Honor 90?

Заміна екрану та заміна скла Honor 90 – це спеціалізація сервісного центру Ай-яй-яй. Оскільки ми використовуємо лише якісні деталі, ми можемо запропонувати конкурентоспроможні ціни. Скільки часу може зайняти ремонт Honor 90, залежить від багатьох факторів: стану телефону та деталей, що заміняються. Приблизний час кожної послуги можна дізнатись в онлайн-чаті на сайті. Найчастіше клієнти отримують відремонтований смартфон у день звернення до нас. Сервіс Ай-яй-яй багато разів мав справу з ремонтом дорогих флагманів, тому ми впевнені, що зможемо допомогти. Навіть якщо виявиться, що заміна скла Honor 90 не допоможе, наші майстри зможуть повністю поміняти екран. Приносьте свій гаджет до нас і кваліфіковані фахівці з'ясують, який ремонт йому потрібний. Якщо у вас є питання щодо ремонту Honor 90, напишіть консультанту в онлайн-чаті на сайті. Також відповімо на всі запитання телефоном або через месенджер.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту