Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт HTC One E9 Plus E9PW з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
949 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
949 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.
Заміна скла HTC One E9 Plus: терміни ремонту   Заміна скла для HTC One E9 Plus виконується в нашій спеціалізованій майстерні в Ай-Яй-Яй і може бути виконана всього за кілька годин. Такий короткий час ремонту є ще одним доказом нашого професіоналізму. Крім того, матеріально-технічна база нашої майстерні дозволяє нам швидко реагувати навіть на найскладніші замовлення.   Діяльність майстерні  Ай-Яй-Яй представлена не тільки для жителів Києва, а й для тих, хто проживає в інших регіонах України. Жителі інших куточків України також можуть скористатися нашими послугами, надіславши нам свої пристрої поштою.   Коли потрібна заміна екрану на HTC One E9 Plus?   Необережне поводження з гаджетом може порушити цілісність екрану і призвести до появи на ньому тріщин різного розміру. Однак, крім механічних пошкоджень, до заміни екрану HTC One E9 Plus може призвести і потрапляння води. В такому випадку пристрій необхідно якомога швидше віднести в спеціалізовану майстерню, інакше є ризик, що пристрій не вдасться відновити до первісного стану.   Майстер сервісного центру Ай-Яй-Яй просушить, почистить і проведе діагностику пристрою, на підставі якої буде прийнято рішення про можливість подальшого ремонту. Якщо екран вашого смартфона частково або повністю перестав працювати, ви можете зв'язатися з одним з наших менеджерів за контактними даними, вказаними на сайті, і описати "симптоми" проблеми. Наші фахівці повідомлять вам попередню вартість і орієнтовні терміни ремонту.  

Недорогий ремонт HTC One E9 Plus в нашій майстерні на Осокорках

  Ремонт HTC One E9 Plus в майстерні Ай-Яй-Яй дозволяє відновити не тільки зовнішній вигляд, але і працездатність. Якщо екран вашого пристрою перестав належним чином реагувати на дотики, або якщо ви впустили його і на екрані з'явилися тріщини, ви можете звернутися в сервісний центр "Ай-Яй-Яй". Майстер безкоштовно проведе ретельну діагностику і визначить несправну деталь, щоб ви не переплачували за непотрібний ремонт.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту