Місто:
Мова:
Ремонт HTC
Виберіть модель:

Ремонт телефонів HTC в Києві: заміна скла, заміна екрану

Ремонт телефонів HTC Київ став більш затребуваним після того, як компанія перестала виробляти лише лінійки гаджетів люкс-класу та перейшла на випуск моделей смартфонів бюджетного сегменту. Навіть такі девайси від НТС ламаються значно рідше, ніж пристрої від інших марок, оскільки технології бренду забезпечують високу надійність будь-яких створюваних телефонів. Однак активність користувачів відносно покупки смартфонів НТС привела до того, що спеціалістам-сервісникам довелось освоювати ремонтні роботи і цього сегменту техніки. Частіше за все ремонт смартфонів від НТС стосується заміни скла і екранів. Всі протиударні технології, котрі компанія використовує під час розробки гаджетів, не встоять перед необачністю користувача. Коли телефон падає на землю шансу, що скло чи екранний модуль не пошкодяться, практично немає. Також мобільні пристрої часто носять без захисних чохлів в великих сумках чи кишенях разом з ключами, метал яких дряпає та пошкоджує цілісність екранів. Заміна скла НТС Київ в мережі сервісів «Ай-Яй-Яй» є мало не найпоширенішою заявкою серед девайсів даного виробника.

Коли неможлива заміна скла HTC Київ для відновлення функціональності гаджету?

поряд з багатьма іншими моделями та марками телефонів смартфони від НТС необхідно ремонтувати лише в сертифікованих сервісах, де працюють кваліфіковані майстри та є все необхідне для якісного втручання у внутрішню конструкцію телефонів. Швидка заміна скла НТС Київ виконується в мережі сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» за рахунок наявності всіх комплектуючих для таких телефонів та професійного обладнання для проведення ремонту. Скло на телефоні НТС можна замінити без заміни екрану, якщо при механічному впливі було пошкоджене тільки воно. Працездатність телефону та його тачскріну повинна зберігатися. Неприпустимо міняти лише скло на телефоні НТС, якщо після удару чи падіння він перестав вмикатися с першого разу, може перезавантажуватись, на екрані мається плями, смуги чи ділянки, котрі не відповідають на дотики користувача. При цих проблемах сервісні спеціалісти мережі «Ай-Яй-Яй» виконують передремонтну діагностику телефону, виявляють в її ході причини несправності та виконують якісний ремонт телефонів НТС Київ з заміною пошкоджених комплектуючих.

Професійна заміна екрану на телефоні Ейч Ті Сі з гарантією

Частіше за все після механічного пошкодження дисплею проводиться комплексна заміна екрану на телефоні Ей Ті Сі в умовах сервісного центру. Спеціалісти сервісу «Ай-Яй-Яй» запропонують замовнику великий вибір комплектуючих для проведення ремонту телефону НТС, серед яких обов’язково будуть і оригінальні деталі. Оскільки заміна екрану потребує розбирання технічного пристрою, – важливо, щоб виконувалась вона за допомогою спеціального обладнання, – тоді якість відновленого гаджету буде на рівні нової техніки. Після того, як сервісники «Ай-Яй-Яй» виконають заміну екрану телефону Ейч Ті Сі вони проведуть повторну діагностику пристрою та впевняться, що всі проблеми в роботі телефону повністю усунені. Після заміни екрану в нашому сервісі обов’язково видається гарантія на проведені роботи і використані комплектуючі, що підтверджує професійний підхід до справи спеціалістів «Ай-Яй-Яй».
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні HTC (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону HTC (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні HTC (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні HTC (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні HTC (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні HTC (немає звуку на телефоні)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні HTC (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні HTC (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні HTC (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні HTC (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні HTC (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону HTC (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону HTC після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону HTC (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні HTC (телефон заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту