Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт HTC U23 Pro з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла HTC U23 Pro з гарантією якості у центрі Ай-Яй-Яй

Заміна скла HTC U23 Pro повинна проводитись висококваліфікованими фахівцями, які володіють необхідною інформацією про технічні параметри пристроїв даної моделі. Причиною розбиття скла на екрані зазвичай є падіння пристрою та інші механічні пошкодження. Професійна заміна скла HTC U23 Pro окремо від екрану у сервісі «Ай-яй-яй» здійснюється фахівцями з необхідним досвідом та сучасним обладнанням. Для того, щоб послуга була виконана не лише якісно, а й швидко, ми забезпечуємо постійну наявність необхідної кількості запчастин на нашому складі. Усі запасні частини поставляються безпосередньо від виробника або купуються у надійних постачальників. На заміну скла, як і інші види ремонту в нашій майстерні, поширюється гарантія. Якщо протягом гарантійного терміну буде виявлено дефект смартфону, ми його відремонтуємо безкоштовно.

Первинна діагностика та заміна екрану HTC U23 Pro

Великий екран дуже зручний у використанні, але саме ця частина найбільш схильна до пошкоджень. Користувачі, у яких на пристрої перестали відображати зображення або на екрані з'явилися чорні точки та смуги, можуть повідомити про це наших фахівців. Діагностика допомагає визначити причину несправності смартфона, яка визначає, який ремонт необхідний – заміна екрану HTC U23 Pro або заміна скла. Через 20 хвилин із моменту прийняття смартфона майстром на діагностику клієнт отримує повну інформацію про технічний стан гаджета. Потім, погодивши із замовником вид ремонту, його вартість та умови, майстер приступає до роботи.   Ремонт HTC U23 Pro: Киев, Украина  

Ремонт HTC U23 Pro з доставкою кур'єром по Києву

Впустили пристрій та розбили екран? Заміна скла HTC U23 Pro у сервісному центрі Ай-яй-яй стане ефективним та недорогим виходом із ситуації. Навіть якщо ви не можете приїхати в одну з наших філій, ваш гаджет може бути доставлений до майстерні кур'єром. Незважаючи на те, що майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» спеціалізуються на заміні скла та екрану, вони можуть зробити будь-який інший ремонт HTC U23 Pro:
  • заміна батареї;
  • заміна роз'єму зарядки;
  • усунення несправностей прошивки або програмного забезпечення;
  • чищення смартфона при намоканні внутрішньої частини пристрою і т.д.
Для замовлення ремонту напишіть нашому консультанту онлайн-чат на сайті або зв'яжіться з нами по телефону.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту