Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei 8C BKK-LX2/LX1 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei 8C BKK-LX2/LX1 з гарантією якості.

Заміна скла Huawei 8C BKK-LX2/LX1– одна з найбільш часто виконуваних послуг у ремонтних майстернях телефонів. На жаль, навіть телефон, захищений чохлом і спеціальною плівкою або склом, можна розбити при падінні. Якщо Ви вирішили замовити заміну скла, пам’ятайте, що даний вид ремонту сучасних пристроїв повинен виконуватися професійним сервісом, який має всі інструменти та деталі, необхідні для такого виду ремонту. Тому, щоб уникнути додаткових витрат, довіряти свій пристрій слід тільки професіоналам. Сервісний центр «Ай-яй-яй» має все необхідне обладнання для якісного та швидкого відновлення розбитого скла. Після завершення ремонту, Вам надається гарантія.  

Термінова заміна екрану Huawei 8C BKK-LX2/LX1 в професійній майстерні.

Визначити несправність екрану можна за такими ознаками:
 • На дисплеї з'являються биті пікселі;
 • Плями та смуги заважають перегляду зображення;
 •  «Чорний екран» після включення смартфона;
 • Сенсорний екран не працює належним чином.
Завдяки тому, що всі, необхідні для ремонту деталі, завжди знаходяться на власному складі сервісного центру «Ай-яй-яй», заміна екрану Huawei 8C BKK-LX2/LX1 займає всього кілька годин. Ремонт Huawei Honor 8c: Киев, Украина

Як замовити ремонт  Huawei 8C BKK-LX2/LX1 зі знижкою?

Замовляючи ремонт Huawei 8C BKK-LX2/LX1 в сервісному центрі «Ай-яй-яй», Ви можете отримати знижку на обслуговування в рамках акції «Щасливі години». Акція проходить щодня з 10:30 по 11:30, на цей час знижка 10% на ремонт від ціни, вказаної на сайті. Також, ми пропонуємо знижки для постійних клієнтів. Детальніше про бонуси та програму лояльності можна дізнатися на сайті у відповідному розділі або у менеджера. Чому варто замовити ремонт Huawei 8C BKK-LX2/LX1 саме в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?
 • Мережа майстерень працює починаючи з 2012 року і є однією з найбільших  в Києві;
 • Усі філіали сервісного центру «Ай-яй-яй» розташовані практично у всіх районах Києва, біля метро. Детальніше про їх розташування, та детальний маршрут можна знайти на сайті;
 • На нашому сайті Ви знайдете більше 1000 відгуків наших клієнтів;
 • Ми працюємо не тільки з клієнтами з Києва, а й зі всієї України. Смартфон можна відправити нам Новою поштою, і розрахуватись вже при отриманні накладним платежем, або онлайн, на реквізити сервісного центру.
 • Адекватні ціни на ремонт. Вартість на всі послуги які Вас цікавлять, Ви знайдете на сторінці Вашої моделі смартфону.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту