Місто:
Мова:
Ремонт Huawei
Виберіть модель:

Якісний ремонт телефонів Huawei Київ в мережі «Ай-Яй-Яй»: заміна скла, заміна екрану

Ремонт телефонів Huawei Київ є дуже популярним серед жителів столиці, оскільки смартфони даного бренду стають з кожним днем все популярнішими. Велика кількість різноманітних функцій, стильний дизайн та простота керування зробили Huawei одним з найпопулярніших виробників гаджетів у світі. Якість телефонів, що створює компанія Huawei, достатньо висока і, при нормальній експлуатації пристрою, звертатися в сервіс доводиться нечасто. Однак багато людей розбивають свої телефони, продавлюють кнопки, висмикують порти при необачному ставленні до девайсу. Системні проблеми з телефонами Huawei також іноді трапляються. Тому в мережі київських сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» спеціалісти виконують будь-які види ремонту таких гаджетів. Заміна екрану чи заміна скла Huawei Київ є найбільш поширеними проблемами, з якими замовники приходять в наш сервіс.

Ефективна заміна скла Huawei Київ у разі зовнішнього пошкодження

На багатьох смартфонах замінити скло окремо від екранного блоку буде вигідніше по вартості для власника, але заміна скла Huawei Київ не завжди може бути ефективною та вирішити всі проблеми, що виникли з пристроєм. Справа в тому, що у випадку механічних пошкоджень окрім скла можуть постраждати і інші компоненти смартфону, після чого виникають проблеми в його роботі. Якщо ж при проведенні предремонтної діагностики спеціалісти мережі «Ай-Яй-Яй» з’ясовують, що внутрішні комплектуючі не постраждали, – заміні підлягає лише скло. Щоб виконати заміну скла важливо використовувати професійне обладнання та оригінальні комплектуючі для телефонів Хуавей. Якісний ремонт телефонів Huawei Київ по оптимальним методикам виконують інженери сервісних центрів «Ай-Яй-Яй», які постійно вивчають та впроваджують нові розробки в області ремонтних робіт.

Коли необхідна повна заміна екрану на телефоні Хуавей?

Якщо при пошкодженні скла телефону виникають несправності в функціонуванні гаджету – спеціалістами виконується заміна екрану на телефоні Хуавей. Необхідність такої роботи визначається під час предремонтної діагностики, однак сам користувач заздалегідь може визначити, що замінити лише скло на телефоні не вдасться. Після механічних пошкоджень на телефонах Хуавей, яким потрібно міняти весь екран, з’являються викривлення зображення, на екрані помітні смуги, плями, мертві зони. У разі появи таких змін сервісні інженери мережі «Ай-Яй-Яй» заміняють екран та виконують інші ремонтні роботи, якщо того потребує стан пристрою. Всі комплектуючі в наших сервісах є в наявності, очікувати тривалий час на їх замовлення не потрібно, тому після здачі в ремонт навіть при складних несправностях клієнт отримує свій Хуавей максимум через добу.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Huawei (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Huawei (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Huawei (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Huawei (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Huawei (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Huawei (немає звуку на телефоні)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Huawei (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Huawei (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Huawei (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Huawei (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Huawei (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Huawei (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Huawei після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Huawei (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Huawei (телефон заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту