Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Y7 Pro LDN-L21 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
949 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1649 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Y7 Pro LDN-L21 в Києві надійно та с гарантією.

Заміна скла Huawei Y7 Pro LDN-L21 вимагає певних знань і навичок, тому ми не рекомендуємо ремонтувати пристрій самостійно. Крім того, не кожна майстерня пропонує таку процедуру. Але фахівці в сервісному центрі «Ай-яй-яй» мають великий досвід і спеціалізуються на окремій заміні скла Huawei Y7 Pro LDN-L21. Ми зберігаємо оригінальність матриці та передачі кольору, тобто екран залишається рідним. Необхідність в заміні скла Huawei Y7 Pro LDN-L21 виникає в разі різкої зміни температури, фізичного впливу і недбалості користувача. В сервісному центрі «Ай-яй-яй» у всіх його філіалах, постійно є необхідні для ремонту запчастини та матеріали.  

В яких ситуаціях потрібна заміна екрану Huawei Y7 Pro LDN-L21?

Відштовхуючись від нашого досвіду, наступні ознаки вказують на те, що потрібна заміна екрану Huawei Y7 Pro LDN-L21:
  • несправності в роботі підсвічування;
  • сенсорний екран не реагує на дотик у жодній області;
  • з'явилися плями і смуги чорного кольору.
Щоб замінити дисплейний модуль Huawei Y7 Pro LDN-L21, принесіть смартфон до нашої майстерні. Ми в найкоротші терміни встановимо новий дисплей, що забезпечить стабільну і тривалу роботу Вашого пристрою. Після завершення ремонту, Ви отримаєте гарантію на виконані роботи та встановлені деталі. ремонт huawei y7 pro: замена стекла, экрана киев фото

Де можна отримати терміновий ремонт Huawei Y7 Pro LDN-L21?

Щоб замовити ремонт Huawei Y7 Pro LDN-L21 в сервісному центрі «Ай-яй-яй», заповніть форму на сайті, залиште заявку по телефону подзвонивши на вказані номери, або зверніться до найближчого відділення майстерні. Завдяки тому, що ми є практично у всіх районах Києва, нас легко знайти. Ви можете відремонтувати Huawei Y7 Pro LDN-L21 з іншого міста України за допомогою Нової Пошти. Замовив ремонт Huawei Y7 Pro LDN-L21 в сервісному центрі «Ай-яй-яй», Ви отримаєте:
  • повну попередню діагностику;
  • гарантію якості ремонту;
  • послуги кур’єра по Києву. Кур’єр забере Ваш гаджет на ремонт, та поверне після проведення необхідних процедур, що може значно зекономити Ваш час;
  • можливість замовити виїзд майстра для проведення ремонтних робіт в зручному для замовника місці;
  • актуальні ціни та умови на сайті;
  • професійну допомогу та постійну консультацію.
Крім того, у нас діють знижки для постійних клієнтів. Якщо у Вас виникли питання, сміливо пишіть нашому консультанту в онлайн-чаті, ми завжди онлайн та працюємо щодня!
Оценить

Детальніше

Приховати