Актуальні ціни і строки ремонту надаються тільки в консультаціях по телефону.   УВАГА! У нас працює кур'єрська доставка в межах Києва
Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Enjoy 20 Pro DVC-AN00 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Послуга (деталь із заміною)
Сервіс-центр також виконує ремонт з використанням деталей клієнта
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1449 грн
1699 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі (оригінал AMOLED)
2149 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
749 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Enjoy 20 Pro DVC-AN00 професійними майстрами.

Заміна скла Huawei Enjoy 20 Pro DVC-AN00 проводиться протягом одного робочого дня при зверненні в сервісний центр «Ай-яй-яй», який знаходиться в Києві. Механічне впливання та проникнення води часто призводять до несправності смартфона. Через падіння, на склі та кришці корпусу з’являються пошкодження. У першому випадку необхідно замінити скло Huawei Enjoy 20 Pro DVC-AN00, щоб розбите скло не створило більш серйозних проблем з дисплеєм. Наприклад, осколки можуть пошкодити матрицю, або через тріщини проникне волога в середину пристрою. Якщо Ваш смартфон випав з рук і розбилось скло, але пристрій все ще працює належним чином, Вам не потрібно хвилюватися. Адже достатньо буде замінити скло в сервісному центрі «Ай-яй-яй», і Ваш гаджет буде виглядати як новий.  

В яких випадках потрібна заміна екрану Huawei Enjoy 20 Pro DVC-AN00?

Якщо Ви помітили, що окрім розбитого скла на смартфоні, також з’явилась некоректна робота самого дисплею, скоріш за все, знадобиться повна заміна екрану Huawei Enjoy 20 Pro DVC-AN00. Ось деякі «симптоми», які вказують на це:
  • відсутність реакції сенсора на дотики;
  • на екрані з’являються плями, смуги та биті пікселі;
  • підсвічування працює не стабільно, або не працює зовсім.
Жодна самостійна спроба відремонтувати дисплей не дасть результату. Лише повна заміна екрану Huawei Enjoy 20 Pro DVC-AN00 вирішить цю проблему. ремонт huawei enjoy 20 pro замена стекла

Ремонт Huawei Enjoy 20 Pro DVC-AN00. Переваги сервісного центру «Ай-яй-яй».

При замовленні ремонту в сервісному центрі «Ай-яй-яй», Ви отримаєте :
  • Економію часу, адже будь-який ремонт Huawei Enjoy 20 Pro DVC-AN00 в нашій майстерні виконується доволі швидко, адже ми маємо власний склад запчастин, на якому завжди є запчастини для всіх моделей смартфонів;
  • доступні ціни, а також проведення щоденної акції «Щасливі години»;
  • кваліфікований ремонт Huawei Enjoy 20 Pro DVC-AN00 у повній відповідності з технічним переліком виробника;
  • можливість замовити ремонт Huawei Enjoy 20 Pro DVC-AN00 з іншого міста України, відправивши смартфон Новою поштою.
  • гарантію на надані послуги.
Філіали сервісного центру «Ай-яй-яй» розташовані в різних районах Києва. Тож Вам необхідно знайти найзручніший для Вас, та звернутись до професійних майстрів. Ціни на всі види ремонтних робіт Ви знайдете на сторінці моделі Вашого смартфону, або можете дізнатися у консультанта в онлайн-чаті.
Оценить

Детальніше

Приховати