Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Nexus 6P H1511 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
649 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Терміновий ремонт Huawei Nexus 6P в Києві і Україні з гарантією

    У ремонтній практиці кожного мобільного центру трапляються найрізноманітніші випадки та інцидентні, і Київський сервіс "Ай-яй-Яй" не є винятком. І все ж певна закономірність в цьому розмаїтті простежується, дозволяючи виділити статистику найбільш поширених пошкоджень. Наприклад, з тих пір, як в сервісі почали надавати ремонт huawei nexus 6P, наші майстри змогли визначити поломки, характерні для даної моделі найбільше:
  1. Фізичні пошкодження екрану. Така неприємність знайома практично всім власникам портативних сенсорних пристроїв - великі зовнішні параметри і чутливий сенсорний екран стали причиною регулярних падінь і ударів саме в даній області. Залежно від глибини поломки можна замінити тільки захисне скло або ж перевстановити відразу весь модуль.
  2. Тріщини і подряпини на корпусі. Ці поломки теж мають фізичне походження, хоча вони можуть стати і результатом банального зносу поверхонь. В окремих випадках корпус можна відрихтувати або вирівняти, але при серйозних проблемах допоможе тільки заміна деталі.
  3. Наслідки намокання. На жаль, полагодити хайвей нексус 6П після контактів з водою далеко не так просто, як здається на перший погляд, адже тут все залежить не тільки від професіоналізму майстра, але і від дії власника, які передували зверненню в салон. У будь-якому випадку, несправному девайсу доведеться пройти через діагностику, чистку і сушку внутрішнього наповнення.
  4. Збої в системі обробки і передачі звуку. Різноманітні хрипи, шуми і сторонні звуки, а також перебої або пропуски у відтворенні чітко свідчать про поломки в динаміках або мікрофонах апарату. Причиною може стати практично будь-яке відхилення від норм функціонування, починаючи від засмічення прорізів і закінчуючи зміщенням деталі щодо корпусу. Ремонт смартфону безпосередньо залежить від причини і може включати налагодження, пайку, чищення або заміну компонента.
  5. Програмні баги. Некоректна робота програмної оболонки є результатом вірусного зараження, загального засмічення системи, конфліктів між окремими додатками або помилками в самій ОС. Методом усунення може стати перепрошивка, настройка, очищення або видалення проблемних ресурсів.
  Ремонт Huawei Nexus 6P: замена стекла экрана киев украина фото   У мобільній майстерні Ай-Яй-Яй надається ремонт хуавей нексус 6 п за всіма вказаними, а також багатьом іншим несправностей, з якими доводилося стикатися користувачам. При цьому ми беремо на себе забезпечення всіма необхідними змінними деталями і надаємо гарантію на проведені у нас відновлювальні процедури.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту