Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Nova 10 SE з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
949 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1949 грн замовити в 1 клік
Заміна батареї
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 599 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Nova 10 SE зі збереженням оригінальної матриці

  Заміна скла Huawei Nova 10 SE може знадобитися в самий невідповідний момент. Як показує практика, різкі перепади температур, прикрі падіння і порушення правил експлуатації часто призводять до пошкодження передньої панелі гаджета. Фахівці сервісного центру "Ай-яй-яй " безпечно замінюють скло Huawei Nova 10 SE окремо від екрану, зберігаючи при цьому оригінальну матрицю. Якщо ви помітили зовнішні пошкодження передньої панелі, зверніться до фахівців. Ми не рекомендуємо намагатися ремонтувати його самостійно, адже без спеціального обладнання та інструментів можна тільки посилити проблему.  

У яких випадках потрібна заміна екрану Huawei Nova 10 SE?

  Який саме ремонт буде потрібно вашому гаджету, визначить майстер після детальної діагностики. Зазвичай заміна екрану Huawei Nova 10 SE може знадобитися в наступних випадках:  
  • сенсор не працює повністю або частково;
  • некоректна робота підсвічування або її повна відсутність;
  • биті пікселі і "хвилі" заважають нормальному перегляду інформації;
  • на екрані з'являються всілякі плями і смуги.
  Якщо ви знайдете щось із вищезазначеного на своєму смартфоні, не хвилюйтеся. Кваліфіковані технічні фахівці можуть замінити дисплей Huawei Nova 10 SE протягом декількох годин і повернути його в той же день. Ви можете встановити деталі, запропоновані майстром, або надати свої власні. Після виконання всіх робіт Ви отримаєте гарантію на послуги.   Ремонт Huawei Nova 10 SE: Киев, Украина  

Чому варто замовити ремонт Huawei Nova 10 SE в сервісному центрі»Ай-Яй-Яй"?

  Якщо вам терміново потрібен ремонт Huawei Nova 10 SE, залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте нашим операторам. Всі філії розташовані практично у всіх районах Києва, тому нас легко знайти. Для користувачів з інших міст ми проводимо ремонт Huawei Nova 10 SE через транспортну компанію "Нова Пошта". Замовляючи ремонт у нас, Ви отримуєте:  
  • безкоштовна комплексна діагностика;
  • гарантія на різні види робіт;
  • кур'єрська доставка по Києву.
  Крім того, ми ремонтуємо нові смартфони, адже ми постійно розвиваємося і йдемо в ногу з часом. Якщо у вас є питання, сміливо пишіть в онлайн-чат на сайті, ми працюємо кожен день і завжди онлайн!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту