Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei P10 Plus VKY-L29 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ремонт Huawei P10 Plus з використанням якісних запчастин. Замінити скла, екран з гарантією

  Ремонт Huawei P10 Plus вважається однією з популярних послуг, яку надають кваліфіковані фахівці мобільної майстерні «ай-яй-яй». Індивідуальний підхід до кожного клієнта, демократична цінова політика і великий досвід роботи наших майстрів по відновленню функціональності смартфонів від бренду Huawei – це ті переваги, які вигідно виділяють діяльність Сервісного центру «ай-яй-Яй» від конкурентів.   Необхідно відзначити, що ремонт Хуавей П10 Плюс проводиться з використанням фірмових комплектуючих, що, в комплексі із застосуванням професійного обладнання та сучасного інструменту, гарантує якісний результат протягом декількох годин.   Серед несправностей, що усуваються нашими майстрами найчастіше, слід виділити поломки, викликані надмірним механічним впливом на мобільний пристрій. Наприклад, вислизнув з рук мобільний пристрій вдаряється об асфальт. Подібний контакт призводить до появи на екрані деструктивних зміна у вигляді тріщин або подряпин. Не менш серйозною проблемою, яку доводиться вирішувати нашим майстрам, є потрапляння вологи всередину мобільного пристрою. Контакт з водою вважається небезпечною ситуацією, яка може призвести до серйозних наслідків. Фахівці сервісного центру» ай-яй-Яй " проводять комплекс робіт з очищення гаджета після контакту з водою, в результаті чого клієнт отримує відновлений смартфон і гарантійний талон, дійсний протягом 3 місяців.  

Заміна скла Хуавей П10 Плюс в майстерні " Ай-Яй-Яй» на вигідних умовах

  Заміна скла Хуавей П10 Плюс проводиться в разі появи на дисплеї тріщин, відколів або подряпин, що заважають якісному відтворенню зображення.   Майстри Сервісного центру "ай-яй-яй" протягом тривалого часу успішно спеціалізуються на обслуговуванні гаджетів від китайського виробника Huawei. Скориставшись нашими послугами, ви зможете при адекватних фінансових витратах отримати професійний сервіс в стислі терміни. Для того, щоб оцінити по достоїнству надаються нами послуги, вам необхідно відвідати будь-який з наших філій в місті Києві. Якщо клієнт проживає за межами столиці, він може відправити свій смартфон в наш сервісний центр за допомогою кур'єрської доставки. Відвідавши офіційний сайт компанії, ви можете отримати інформацію щодо вартості ремонтних робіт і їх тривалості. Просто виберіть модель свого девайса і послугу, а також ознайомтеся з прейскурантом, в якому завжди відображені актуальні ціни.   Ремонт Huawei P10 Plus: замена стекла экрана киев украина фото  

У яких випадках потрібна заміна екрану Huawei P10 Plus

  Заміна екрану Huawei P10 Plus проводиться фахівцями майстерні "Ай-яй-Яй», якщо на дисплеї з'явилися сторонні плями, смуги або сенсорна панель функціонує некоректно. Завдяки наявності в нашому арсеналі великого асортименту фірмових екранів для Huawei P10 Plus, наші майстри протягом 3 годин відновлять працездатність вашого смартфона.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту