Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Y6 2019 MRD-LX1 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Y6 2019 MRD-LX1 якісно та швидко в Києві.

Заміна скла Huawei Y6 2019 MRD-LX1 в сервісному центрі «Ай-яй-яй» виконується досвідченими майстрами. Щоб якісно замінити скло на смартфоні, потрібні роки практики, знання та навички роботи з професійним обладнанням. Тому не кожна майстерня береться за таку роботу. Але, спеціалісти в сервісному центрі «Ай-яй-яй» готові замінити скло Huawei Y6 2019 MRD-LX1, адже в них для цього є все необхідне. Реставраційні роботи проводяться зі збереженням оригінальності матриці, а це значить, що оригінальна кольоропередача також буде збережена.  

За яких причин може бути потрібна заміна екрану Huawei Y6 2019 MRD-LX1?

По-перше, користуватися пошкодженим гаджетом незручно. Також, через тріщини та уламки легко проникає волога в середину пристрою, що викликає корозію контактів, та утворення більш серйозних проблем зі смартфоном. В сервісному центрі «Ай-яй-яй» заміна екрану Huawei Y6 2019 MRD-LX1 займає всього декілька годин, адже в нас працюють досвідчені майстри, та завжди є в наявності всі необхідні деталі для швидкого ремонту. Необхідність заміни екрану Huawei Y6 2019 MRD-LX1 виникає в таких ситуаціях:
 • відсутність реакції сенсора на будь-який дотик;
 • смуги на екрані ускладнюють перегляд інформації на екрані;
 • немає підсвічування, або воно працює з перебоями;
 • на дисплеї з’явились биті пікселі та плями.
ремонт huawei y6 prime 2018: замена стекла, экрана киев фото

Як замовити ремонт Huawei Y6 2019 MRD-LX1 в сервісному центрі «Ай-яй-яй»?

Замовити ремонт Huawei Y6 2019 MRD-LX1 в сервісному центрі «Ай-яй-яй» можна декількома способами: заповнити форму на сайті, оформити заявку по телефону, або звернутися в найближче до Вас відділення особисто. В Києві, ми є майже в кожному мікрорайоні біля метро, ​​тому до нас зручно доїхати. Якщо Вам потрібно відремонтувати Huawei Y6 2019 MRD-LX1 з іншого міста України, відправте гаджет Новою Поштою. Чому варто нам довіряти?
 • Проводимо попередню діагностику Вашому пристрою, яка є безкоштовною;
 • Гарантія якості роботи та встановлених запчастин;
 • Ціни на сайті завжди актуальні;
 • Доставка кур’єром по місту;
 • Можливість виконання ремонту з використанням Ваших деталей;
 • Можливість замовлення послуги «виїзд майстра».
Крім того, ми ремонтуємо нові смартфони, оскільки постійно розвиваємось та йдемо в ногу з часом. Ви можете задати свої питання в онлайн-чаті на сайті, ми працюємо щодня і завжди раді допомогти!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту