Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei P9 EVA-L09/L19 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
899 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ремонт Huawei P9 на вигідних умовах

  Ремонт Huawei P9 вважається однією з популярних послуг, яку надають кваліфіковані майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» на якісно високому рівні. Наші фахівці розробили спеціальні алгоритми щодо усунення несправностей телефону даної моделі, що дозволяє нам гарантувати своїм клієнтам якісний сервіс максимально швидко, без зайвих фінансових витрат з вашого боку.   Якщо у вас не функціонує сенсор на смартфоні, на склі з'явилася тріщина або є незначний скол, порушена передача кольору дисплея або з'явилися «биті пікселі», ремонт Хуавей П9 в майстерні «Ай-яй-Яй» - оптимальне рішення.  

Заміна скла Хуавей П9 за допомогою ОСА плівки

  Заміна скла Хуавей П9 в мобільній майстерні "Ай-яй-Яй" здійснюється за допомогою оригінальних комплектуючих, а також високоякісних копій для девайса даної моделі. Консультація та діагностика безкоштовні, а вартість ремонтних робіт встановлюється після визначення характеру пошкодження.   Необхідно відзначити, що ремонтні роботи виконуються відповідно до унікальної технології ОСА. Завдяки наявності в будь-якому з наших філій великого асортименту фірмових стекол, наш фахівець протягом 3 годин виконає необхідні ремонтні роботи на професійному рівні в стислі терміни. По завершенні "реанімаційних" заходів, клієнт отримує не тільки відремонтований телефон, але також гарантію, дійсну протягом 3 місяців. При бажанні, замовник може оформити гарантію в електронному вигляді, скориставшись офіційним сайтом компанії «Ай-яй-яй».   Ремонт Huawei P9: замена стекла экрана киев украина фото  

Як замовити послугу заміна екрану Huawei P9

  Заміна екрану Huawei P9 проводиться в будь-якій філії мобільного майстерні «Ай-яй-яй». Інформація щодо їх місцезнаходження представлена на офіційному сайті нашої компанії в розділі «Контакти». Якщо ви проживаєте за межами столиці, ви можете відправити свій гаджет в нашу майстерню за допомогою служби кур'єрської доставки.   Якщо ви хочете отримати безкоштовну консультацію, зв'яжіться з нашими менеджерами за вказаними на сайті номерами, надішліть листа на електронну пошту, замовте послугу «зворотний дзвінок», скористайтеся Скайпом або Вайбером.   Необхідно пам'ятати, що розбитий екран не можна відремонтувати, його можна тільки замінити на новий дисплей. Приносьте свій гаджет в нашу майстерню, де вашому смартфону нададуть кваліфіковану допомогу.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту