Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Huawei Y7 2017 TRT-LX1 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
799 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану
1499 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Huawei Y7 2017 TRT-LX1 окремо від екрану в спеціалізованій майстерні.

Заміна скла Huawei Y7 2017 TRT-LX1 – процес трудомісткий, який неможливий без кваліфікованих майстрів та спеціального обладнання. Якщо на склі є тріщини, але через них видно зображення без плям і смуг, рекомендуємо замінити скло Huawei Y7 2017 TRT-LX1 в нашому сервісному центрі. Скло смартфону може пошкодитись випадковим падінням або ударом. Бувають ситуації, коли гаджет продовжує справно функціонувати навіть при тріщинах на склі. Однак слід зазначити, що використовувати пристрій з пошкодженою передньою панеллю вкрай небажано, оскільки через щілини можуть проникати бруд або волога, які можуть пошкодити інші елементи пристрою. 

Заміна екрану Huawei Y7 2017 TRT-LX1. Коли варто замовити дану послугу?

Існує багато ознак, які вказують на можливі проблеми з екраном:
 • Зображенню не вистачає чіткості, а різні смуги та плями заважають користуватись смартфоном.
 • Екран залишається темним, а зображення не відображається, коли Ви намагаєтесь увімкнути телефон.
 • Сенсор екрану не реагує на дотики пальців у деяких місцях, або по всій поверхні.
Ці проблеми пов’язані з тим, що в корпус потрапила волога або пристрій впав на тверду поверхню, та пошкодження торкнулись дисплейного модуля. Всі ці проблеми говорять про те, що потрібна повна заміна екрану Huawei Y7 2017 TRT-LX1. Сервісний центр «Ай-яй-яй» спеціалізується на даному виді ремонту. Тому, в нас є все необхідне обладнання, інструменти, та екрани в наявності для всіх моделей смартфонів. Спираючись на це, та на великий досвід майстрів, процедура по заміні екрану Huawei Y7 2017 TRT-LX1 займе всього декілька годин. Ремонт Huawei Y7 2017: замена стекла экрана киев украина фото

Ремонт Huawei Y7 2017 TRT-LX1 в сервісному центрі «Ай-яй-яй». Переваги майстерні.

Сервісний центр «Ай-яй-яй» хоча і спеціалізується на заміні скла та екарнів, але й виконує інші ремонти будь-якої складності:
 • Препрошивка пристрою;
 • Заміна аккумулятора, динаміків, мікрофона;
 • Заміна камери, або скла камери;
 • Очистка смартфону після потрапляння вологи тощо.
Переваги сервісного центру «Ай-яй-яй»:
 • Ми пропонуємо безкоштовну діагностику, щоб виконати тільки необхідний ремонт і тим самим заощадити Ваші гроші;
 • Висококваліфіковані фахівці в нашій майстерні мають великий досвід, адже ми працюємо з 2012 року;
 • Надаємо гарантію на якість виконаних робіт;
 • Усі відділення сервісу знаходяться в Києві, біля станції метро, ​​тому при необхідності заміни пошкоджених деталей, можна швидко до них дістатися.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту