Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Infinix Hot 12 Play з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану у зборі
1799 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Infinix Hot 12 Play в Києві за кілька годин

  Заміна скла Infinix Hot 12 Play - дуже трудомісткий процес, що вимагає багаторічного досвіду і професійного обладнання, тому ми не рекомендуємо займатися цим самостійно в домашніх умовах. Майстри Сервісного центру Ай-Яй-Яй спеціалізуються на заміні скла окремо від екрану і мають великий досвід в цій сфері. При заміні скла Infinix Hot 12 Play ми зберігаємо оригінальну матрицю і передачу кольору екрану. Як показує досвід, необхідність заміни скла Infinix Hot 12 Play може виникнути через неуважність власника, різкої зміни температури або фізичного впливу. Не турбуйтеся, в сервісному центрі «Ай-яй-яй» є все необхідне обладнання та матеріали для якісного ремонту.  

Заміна екрану Infinix Hot 12 Play в сервіс-центрі "Ай-Яй-Яй"

  Якщо ви вирішите продовжувати користуватися пристроєм з розбитим екраном, це не тільки доставить вам незручності, але і може погіршити стан пристрою. Замінити дисплей Infinix Hot 12 Play можна в нашій майстерні. Після завершення ремонту Ми надаємо гарантію на виконані послуги. Необхідність заміни екрану Infinix Hot 12 Play, як правило, виникає в наступних випадках:  
  • сенсорний екран перестав працювати,
  • з'являються підозрілі плями і смуги,
  • погіршення підсвічування екрану,
  • механічні пошкодження перешкоджають нормальному використанню.
  ремонт Infinix Hot 12 Play: замена стекла, экрана киев украина фото  

Скільки зазвичай триває ремонт Infinix Hot 12 Play?

  Якщо вам потрібен ремонт Infinix Hot 12 Play, оформіть замовлення на сайті або у наших операторів по телефону. Ми знаходимося практично у всіх районах Києва, в безпосередній близькості від станції метро, що дозволяє легко нас знайти. Відремонтувати Infinix Hot 12 Play, якщо ви живете в іншому місті України, можна через Нову Пошту. Завдяки великому досвіду і професійного обладнання, ми гарантуємо стійкий і тривалий ефект від ремонту Infinix Hot 12 Play. Якщо у вас є питання, пишіть в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту