Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Apple iPhone 13 Pro Max з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (зі 100%-ою гарантією успішності❗)
3699 грн
4499 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
12799 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
2799 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
уточнити замовити в 1 клік
Усунення помилки дисплея
899 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки акумулятора
399 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Apple iPhone 13 Pro Max в спеціалізованому сервіс-центрі

Заміна скла Apple iPhone 13 Pro Max повинна проводитися в спеціалізованій майстерні з використанням відповідного обладнання. У сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» працюють лише сертифіковані інженери з великим досвідом відновлення сучасних смартфона. Сучасні технології, професійний інструмент, а також високий рівень кваліфікації наших майстрів дозволяють розраховувати тільки на позитивний результат ремонту за адекватною ціною.

Заміна екрану Apple iPhone 13 Pro Max з гарантією якості

Заміна екрану Apple iPhone 13 Pro Max здійснюється в сервіс-центрі «Ай-Яй-Яй» протягом кількох годин, після чого ми повертаємо відремонтований пристрій та надаємо гарантійний талон на надані послуги. Якщо під час гарантійного терміну, якщо у Вас виникнуть зауваження до якості ремонту, наші спеціалісти усунуть всі помилки в найкоротші терміни.  Виконати заміну екрану в найкоротші терміни наші майстри можуть завдяки своїм навичкам, наявності найсучаснішого обладнання та професійних інструментів. Варто також зазначити, що деталі для ремонту Apple iPhone 13 Pro Max знаходяться на власному складі сервіс-центру. Це суттєво впливає на терміни ремонту, адже нам не потрібно витрачати час на пошук, замовлення та очікування доставки деталей. Ремонт Apple iPhone 13 Pro Max: замена стекла экрана киев украина фото

Як замовити ремонт Apple iPhone 13 Pro Max з доставкою кур’єром по Києву

Ремонт Apple iPhone 13 Pro Max виконується майстрами сервісного центру «Ай-Яй-Яй» за бажанням клієнтів у будь-якому з наших відділень у Києві. Усі наші офіси зручно розташовані поблизу основних транспортних вузлів, що дозволяє Вам легко та швидко дістатися до нас. Перед ремонтом фахівець спочатку проведе повну діагностику смартфона. Після ретельної діагностики Ви отримаєте необхідну інформацію про причини поломки, тривалість ремонту та його вартість. Якщо у Вас немає можливості особисто прийти в наш сервіс, Ви можете доставити пристрій в ремонт кур’єром. Він відвезе Ваш смартфон в ремонтну майстерню і доставить його назад за будь-якою адресою в Києві. Для отримання додаткової інформації щодо ремонту Apple iPhone 13 Pro Max Ви можете зв’язатися з нашим менеджером за телефоном, вказаним на сайті компанії. Ми також надаємо консультації через Viber або Skype, а також електронною поштою. Отримати консультацію також можна в онлайн-чаті на сайті або скористатися послугою «зворотного дзвінка».
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту