Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPhone 11 Pro Max з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (без ризику пошкодження екрану під час ремонту❗)
2299 грн
2599 грн
замовити в 1 клік
Заміна сенсора (без ризику пошкодження екрана під час ремонту❗)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
4299 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
3399 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1599 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1699 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
1399 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
949 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
2799 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки дисплея
599 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки акумулятора
399 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPhone 11 Pro Max в професійній майстерні

Заміна скла iPhone 11 Pro Max - ремонт, який проводять фахівці з великим досвідом відновлення працездатності смартфонів від популярного бренду. Щоб замовити заміну скла клієнту достатньо відвідати один з наших офісів у Києві. Завдяки зручному розташуванню наших офісів Ви можете легко дістатися до нас. Якщо клієнт проживає за межами столиці, він може надіслати нам свій гаджет Новою Поштою. Після діагностичного огляду гаджета наш спеціаліст повідомить причину поломки, ціну та тривалість ремонту. За додатковою інформацією замовник може зв’язатися з нашими менеджерами через Viber або Skype, надіслати електронний лист або замовити послугу зворотного дзвінка. На офіційному сайті компанії є телефони, за якими клієнт може отримати безкоштовну консультацію.

Скільки в середньому триває заміна екрана iPhone 11 Pro Max?

Заміна екрану iPhone 11 Pro Max в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» проводиться за привабливою ціною та триває всього декілька годин. Після звернення до будь-якого з філіалів СЦ «Ай-Яй-Яй» в Києві наш спеціаліст проведе діагностику для визначення причини несправності. Виходячи з отриманої інформації, майстер повідомляє клієнту який саме необхідний ремонт, скільки він буде коштувати та тривати. Якщо на екрані з’являються лише тріщини, можна замінити лише скло, а відсутність на дисплеї даних при збереженні цілісності дисплея свідчить про можливі проблеми з програмним забезпеченням або графічним драйвером. В обох випадках рекомендується діагностика. ремонт iphone 11 pro max киев, замена стекла, экрана фото

Де в Києві замовити якісний ремонт iPhone 11 Pro Max?

Ремонт iPhone 11 Pro Max – це актуальна і популярна послуга в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй». Щодня до нас звертається від 10 до 20 власників цих смартфоні. У більшості випадків пошкодження викликані надмірним механічним впливом на пристрій. В результаті на дисплеї з’являються тріщини, смуги, плями та інші артефакти. Сенсор також перестає працювати належним чином. Такі «симптоми» говорять про необхідність зміни дисплея. Також наші фахівці ремонтують iPhone 11 Pro Max після контакту смартфона з водою. Щоб відновити працездатність смартфону нашим майстрам знадобиться усього декілька годин. Така ефективність пояснюється наявністю великої кількості якісних запчастин для iPhone 11 Pro Max, а також використанням професійного обладнання, що в сукупності гарантує якісний результат.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту