Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт iPhone 11 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (без ризику пошкодження екрану під час ремонту❗)
1799 грн
2099 грн
замовити в 1 клік
Заміна сенсора (без ризику пошкодження екрана під час ремонту❗)
2199 грн
2499 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2399 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1899 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
1199 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
849 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки дисплея
599 грн замовити в 1 клік
Усунення помилки акумулятора
399 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPhone 11 зі збереженням оригінальних характеристик екрану

Заміна скла iPhone 11 проводиться майстрами сервісного центру «Ай-Яй-Яй» зі збереженням оригінальної матриці. Наші спеціалісти також досить часто усувають вплив рідин на материнську плату та швидко та якісно відновлюють внутрішні деталі пристрою. За допомогою спеціальних алгоритмів, професійних інструментів та сучасного обладнання наші фахівці відремонтують iPhone 11 настільки професійно, що користувач не зможе візуально визначити, що гаджет був розібраний. Більшість несправностей можна легко усунути протягом години. Усі наші офіси в Києві мають власний склад запчастин, який завжди містить необхідні комплектуючі. Після усунення пошкоджень смартфон обов’язково проходить тестування усіх функцій.

Де замовити заміну екрану iPhone 11 в Києві?

Довіривши несправний пристрій досвідченому інженеру сервісного центру «Ай-Яй-Яй», клієнт отримає гідне обслуговування. Ремонт iPhone 11 у нас має ряд переваг, а саме:
  • надання гарантії на виконані роботи та встановлені деталі. Дефекти, що виникли не з вини власника, усуваються безкоштовно;
  • безкоштовна комплексна діагностика з видачею заключення про технічний стан смартфона;
  • усі роботи виконуються висококваліфікованими спеціалістами з багаторічним досвідом та унікальними знаннями.
Незалежно від того, чи потрібно Вам замінити скло iPhone 11, відремонтувати роз’єм живлення чи відновити програмне забезпечення, ми готові запропонувати якісну послугу за дуже доступною ціною та виконати замовлення в найкоротші терміни. ремонт iphone 11 киев, замена стекла, экрана фото

Як замовити ремонт iPhone 11 з іншого міста Новою Поштою?

Послугами фахівців з профільною освітою можуть скористатися як приватні особи, так і великі компанії. Окрім стандартних розрахунків готівкою, наші клієнти можуть використовувати банківські перекази для оплати послуг сервіс-центру. Повна консультація та діагностичне обстеження обладнання абсолютно безкоштовні, а вартість таких послуг, як заміна екрану iPhone 11, акумулятора відновлення скла дисплею, буде оголошено майстром після виявлення характеру пошкодження. Слід зазначити, що послугами сервіс-центру «Ай-Яй-Яй» можуть скористатись не тільки кияни, але і жителі інших міст. Доставка техніки при віддаленому ремонті проводиться Новою Поштою. Ми довели свої навички до досконалості і пропонуємо Вам виняткову якість обслуговування за доступною ціною.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту