Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Apple iPhone SE 2022 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
уточнити замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
уточнити замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
уточнити замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
уточнити замовити в 1 клік
Заміна скла камери
уточнити замовити в 1 клік
Заміна камери
уточнити замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла iPhone SE 2022 без заміни заводської матриці

  Заміна скла iPhone SE 2022 - послуга, що спрямована не тільки на поліпшення зовнішнього вигляду вашого смартфона, але також і на запобігання серйозних пошкоджень екрану. Основним показником для заміни верхнього скла екрану стають тріщини. Цей неприємний дефект здатний не тільки викликати дискомфорт при користуванні пристроєм, але і завдати шкоди самому екрану. Волога і пил, що потрапляє через тріщини може пошкодити матрицю. В такому випадку заміна скла зі збереженням матриці стає неможливою і необхідна заміна всього екранного модуля.   Не варто затягувати зі зверненням в сервіс для відновлення цілісності скла, це допоможе заощадити вам кошти. Вартість заміни скла менше в кілька разів, ніж повна заміна дисплея.  

Заміна екрану iPhone SE 2022 з гарантією якості

  Особливістю новинки 2020 року став унікальний захист екрану - Ceramic Shield. Завдяки керамічному покриттю iPhone SE 2022 майже не боїться подряпин, а ймовірність пошкодження екрану зменшилася в кілька разів. Проте екран може пошкодиться при падінні і ударах і тільки заміна екрану iPhone SE 2022 зможе повернути повноцінну функціональність вашого смартфону.   ремонт Apple iPhone SE 2022: замена стекла, экрана киев украина фото  

Замовити ремонт Айфон СЕ 2022 на сайті сервісу "Ай-яй-яй"

  Замовити ремонт iPhone SE 2022 можна декількома способами, але найзручнішим на думку наших клієнтів для цього є сайт компанії. Через сайт замовлення можна зробити:  
  • в онлайн-чаті;
  • заповнивши форму після натискання на кнопку "замовити в 1 клік".
  Якщо у вас немає можливості оформити замовлення через сайт, то це завжди можна зробити по телефону або в месенджері. Номери телефонів для зв'язку вказані на сайті в розділі "Контакти". Консультацію з усіх питань можна також отримати одним з цих способів.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту