Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Lenovo K3 Note A7000 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
849 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Lenovo K3 Note за допомогою спеціального обладнання. Швидко та ефективно

  Оскільки заміна скла Lenovo K3 Note - це процедура, яка вимагає особливого рівня підготовки і багаторічної практики, далеко не кожна майстерня пропонує цю послугу. У цьому відношенні сервісний центр "Ай-яй-яй" є одним з небагатьох сервісних центрів, що спеціалізуються на заміні скла смартфонів. Наші досвідчені майстри можуть замінити скло на вашому Lenovo K3 Note швидко і якісно, зі збереженням оригінальної матриці.  
Якщо ви помітили будь-які пошкодження на передній панелі вашого мобільного телефону, звертайтеся в сервісний центр "Ай-яй-яй" в Києві, щоб замінити скло в Lenovo K3 Note. Ми відремонтуємо його надійно і швидко, використовуючи професійне обладнання та запчастини найвищої якості.
 

Навіщо потрібна заміна екрану на Lenovo K3 Note?

  Заміна екрану Lenovo K3 Note зазвичай потрібна при наявності одного з наступних факторів:  
 • Зникло підсвічування,
 • сенсорний екран перестав реагувати на команди,
 • з'явилися плями або смуги різного розміру,
 • мерехтіння або биті пікселі перешкоджають нормальному використанню мобільного телефону.
  Якщо вчасно не відремонтувати гаджет, через зовнішні пошкодження всередину можуть потрапити частинки пилу або вологи. У наших майстернях заміна дисплея Lenovo K3 Note займає всього кілька годин. Ви можете вибрати між оригінальними запчастинами або якісними копіями. Після завершення робіт ви маєте право на гарантію на надані послуги та встановлені деталі.   Ремонт Lenovo K3 Note A7000: замена стекла экрана киев украина фото  

Де я можу замовити ремонт Lenovo K3 Note?

  Замовити ремонт Lenovo K3 Note можна за допомогою форми на сайті, по телефону, в онлайн-чаті або в найближчому відділенні сервісного центру. Наша компанія знаходиться практично у всіх районах Києва і до неї легко дістатися. Також ми пропонуємо ремонт Lenovo K3 Note по всій Україні у співпраці з Новою Поштою.   Довіряючи нам ремонт Lenovo K3 Note, ви можете розраховувати на:  
 • Повну безкоштовну діагностику,
 • Гарантію на всі види робіт,
 • актуальну інформацію про ціни та умови по телефону,
 • доступ до запасних частин для ремонту.
 • Завжди в наявності матеріали та деталі, необхідні для ремонту.
  Також у вас є можливість замовити кур'єрську доставку вашої техніки в ремонт по Києву. Кур'єр доставить несправну техніку в нашу філію і після ремонту поверне вам техніку в справному стані. Якщо у вас виникли питання, пишіть в онлайн-чат на сайті, ми завжди на зв'язку!
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту