Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Lenovo P70 P70-A з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
899 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Lenovo P70. Швидкість і якість в майстерні Ай-Яй-Яй

  Заміна скла Lenovo P70 - один з пріоритетних видів ремонту в сервісних центрах Ай-Яй-Яй. Доставити смартфон в сервісний центр можна наступними способами:  
  • Завітати до одного з наших офісів у Києві;
  • За допомогою кур'єрської служби;
  • Якщо ви живете в іншому місті, надішліть його Новою Поштою.
  Сучасне обладнання та професійні інструменти дозволяють нам відремонтувати цю модель смартфона швидко і якісно.  

Як дізнатися, чи потрібна заміна екрану на Lenovo P70?

  Важливо розуміти, що визначити причину несправності смартфона дуже складно, оскільки "симптоми" виходу з ладу деяких компонентів дуже схожі. Наприклад, при падінні смартфона на тверду поверхню може розбитися дисплей. У цьому випадку питання полягає в тому, що замінити - екран чи скло. Вартість ремонту буде залежати від пошкодженого компонента; "симптоми", які можуть свідчити про необхідність заміни дисплея Lenovo P70, включають в себе:  
  • Не працює належним чином сенсор екрану;
  • Поява плям;
  • погана чіткість зображення.
  Оскільки необхідні запчастини для цієї моделі смартфона є в наявності на нашому складі, фахівці сервісного центру Ай-яй-яй протягом декількох годин замінять пошкоджений екран і відновлять працездатність пристрою.   Ремонт Lenovo P70: замена стекла экрана киев украина фото  

Доступний ремонт Lenovo P70 в Києві

  Ремонт Lenovo P70 - одна з найпопулярніших послуг, яку пропонують кваліфіковані фахівці сервісного центру Ай-яй-яй. Незважаючи на всю технічну досконалість і надійний ступінь захисту, ця версія смартфона може вийти з ладу. Надмірний механічний вплив на гаджет або потрапляння води можуть перешкодити роботі пристрою, але незалежно від характеру поломки, досвідчені майстри сервісного центру "Ай-яй-яй" допоможуть відновити втрачену функціональність гаджета. Клієнти, які бажають отримати доступ до послуг з ремонту цієї моделі гаджетів, таких як заміна дисплея або скла, можуть звернутися за консультацією в телефонному режимі. Також можна замовити "зворотній дзвінок". Щоб замовити зворотній дзвінок, будь ласка, вкажіть контактний номер телефону та своє ім'я.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту