Місто:
Мова:
Ремонт Lenovo
Виберіть модель:

Чому ремонт телефонів Lenovo Київ користується регулярним попитом?

Ремонт телефонів Lenovo Київ виконується сервісними майстрами «Ай-Яй-Яй» на регулярній основі. Причиною цього є не якість гаджетів від Lenovo, а їх розповсюдженість та неакуратне використання. Наприклад, швидка заміна скла Lenovo Київ інженерами «Ай-Яй-Яй» виконується найчастіше, оскільки у клієнтів регулярно падають телефони і цим вони піддають їх механічному впливу. Якщо носити смартфон Lenovo в сумці без чохла, – високим є ризик подряпати екран ключами. Також його можна роздавити, погнути та інше. Тому користуватися гаджетами теж потрібно вміло. Ну, а якщо проблема вже виникла, не варто відкладати звернення до хорошого сервісу, оскільки навіть маленька подряпина з часом може розростися і привести до втрати різноманітних функцій. Спеціалісти сервісу «Ай-Яй-Яй» допоможуть вирішити будь-яку проблему з гаджетом від Lenovo, адже їм відомі оптимальні технічні схеми проведення відновлювальних робіт, а в розпорядженні знаходяться будь-які комплектуючі та спеціальна техніка.

Як проходить заміна скла Lenovo Київ в сервісному центрі “Ай-Яй-Яй”?

Якщо телефон впав і на екрані з’явились тріщини та сколи можна спробувати замінити тільки скло телефона, не чіпаючи весь дисплей. У випадках, коли заміна скла Lenovo Київ можлива без заміни екрану наші майстри виконують саме її. Провести заміну екрану пристрою важливо саме в умовах сертифікованого сервісного центру, оскільки така процедура передбачає застосування якісного обладнання. Телефон необхідно повністю розібрати, акуратно дістати всі шлейфи і плати, прогріти екранний блок, щоб відокремити скло, очистити залишки старого клею, нанести новий клей, встановити скло та зібрати апарат заново. Подібний ремонт телефонів Lenovo Київ тільки на перший погляд здається простим, але якщо виконати його некваліфіковано, то, по-перше, функціональність може не відновитися; по-друге, проблем в роботі може виникнути навіть більше, чим було до ремонту; а по-третє, існує вірогідність фізичного пошкодження внутрішніх та зовнішніх компонентів. Мережа сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» пропонує послуги по заміні скла на будь-яких моделях телефонів Lenovo швидко, якісно та з гарантією наступної роботи.

Коли необхідна заміна екрану на телефоні Леново?

У разі неможливості замінити на пристрої лише скло виконується повна заміна екрану на телефоні Леново. Під час заміни екрану спеціалісти сервісу «Ай-Яй-Яй» використовують оригінальні комплектуючі та виконують роботу на спеціальному обладнанні. Користувач може самостійно припустити, що в його телефоні необхідно замінити екранний блок, якщо в зображенні виникають перешкоди, плями, смуги чи інше. Також в деяких місцях може перестати відповідати сенсорне скло, що говорить про несправності внутрішніх комплектуючих дисплея телефону Леново. Інженери сервісного центру «Ай-Яй-Яй» виконають заміну будь-яких внутрішніх деталей, корпусу, проведуть предремонтну та післяремонтну діагностику пристрою, а після виконаної роботи запропонують гарантійний талон клієнту на надані послуги. Заміна екрану в наших сервісах здійснюється, в залежності від моделі телефону, всього за декілька годин, тому дуже скоро власник зможе отримати відновлений гаджет для подальшої роботи.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Lenovo (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Lenovo (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Lenovo (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Lenovo (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Lenovo (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Lenovo (немає звуку на телефоні)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Lenovo (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Lenovo (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Lenovo (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Lenovo (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Lenovo (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Lenovo (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Lenovo після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Lenovo (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Lenovo (телефон заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту