Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт LG G4 H818 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1949 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
799 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна екрану LG G4 H818 - найкраща пропозиція по ремонту смартфонів

  Заміна екрану LG G4 H818 - одна з найбільш актуальних і популярних послуг. Дана частина смартфона вважається найбільш вразливим місцем. Тому в наш СЦ "Ай-Яй-Яй" часто звертаються через те, що клієнтам потрібен ремонт LG G4 H818 після різних механічних пошкоджень.  Наші майстри також зможуть полагодити телефон після контакту пристрою з водою. На відновлення функціональності потрібно всього лише пара годин.  
Телефон LG G4 H818 має стильний дизайн, а його акумулятор захищений кришкою з натуральної шкіри. Середній за розміром екран покриває міцне скло. Особливістю даної моделі є вигнута форма корпусу. Якщо телефон впав або випав з рук – це вже є достатнім приводом для того, щоб віднести його в сервісний центр. Через механічний вплив пошкоджується не тільки екран, але і мікросхеми, а також інші деталі.
  Своєчасне звернення в СЦ "Ай-Яй-Яй" допоможе запобігти серйозні наслідки від удару або притиснення, а також знизити витрати, які можуть знадобитися на ремонт смартфона.  

Які є показання для заміни екрану в телефоні LG G4 H818?

  Якщо при наявності видимих пошкоджень Користувач помічає, що некоректно працює екран, то велика ймовірність того, що постраждав саме він. Крім того, на те, що вам потрібна заміна екрану ЛГ Джі4, будуть вказувати смуги і плями на дисплеї під час відображення картинки. Але не варто турбуватися, адже нашим майстрам під силу замінити пошкоджену деталь дуже швидко.  У нас можлива оперативна допомога вашому гаджету, так як всі деталі є на складі.   Ремонт LG G4 H818: замена стекла экрана киев украина фото  

Ремонт телефону ЛГ Джі 4 в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй"

  Команда СЦ "Ай-Яй-Яй" складається з майстрів з профільною освітою і з досвідом в заміні дисплеїв не менше трьох років. Наша майстерня допоможе клієнтам у вирішенні будь-яких питань, що гойдаються ремонту мобільних пристроїв LG G4 H818, використовуючи в роботі високоякісне обладнання та комплектуючі від виробника (або хороші копії).   Наші особливості:  
  • виїзд майстра і нашого кур'єра додому;
  • акція "Щасливі години", що надає десятивідсоткову знижку;
  • можливість звернутися до нас зі своїми деталями.
  Заміна дисплея LG G4 проводиться при зверненні в наш сервісний центр, відділення якого знаходяться по всьому Києву. Якщо замовник проживає за межами столиці і йому потрібно поміняти деталі, він може відправити свій смартфон до нас за допомогою компанії-перевізника «Нова Пошта».
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту