Місто:
Мова:
Ремонт LG
Виберіть модель:

Ремонт телефонів LG Київ: заміна скла, екрану, батареї

Ремонт телефонів LG Київ виконується багатьма сервісними центрами. Однак необхідно врахувати, що смартфони від LG зараз не такі популярні, як інша техніка бренду, тому не кожен майстер здатний розібратися у всіх нюансах відновлення таких гаджетів. Найчастіші поломки у телефонів LG мало чим відрізняються від поломок телефонів інших марок. Заміна екрана на телефоні ЛГ або захисного скла необхідна клієнтам найчастіше, оскільки всі телефони страждають від ударів, падінь та неакуратного використання. Іноді необхідно проводити ремонт та інших компонентів телефонів LG, тому у сервісних центрах завжди повинні бути співробітники, що спеціалізуються на такій техніці, та обладнання, за допомогою якого можна без проблем усунути будь-які функціональні або програмні збої. Мережа сервісних центрів «Ай-Яй-Яй» допоможе швидко і якісно виконати ремонт всіх видів поломок телефонів LG , оскільки ми маємо в своєму розпорядженні будь-які комплектуючі для таких гаджетів і фахівці, які вміють розбиратися з телефонами даної марки. У наших сервісах здійснюється повний спектр послуг – ремонт зовнішньої оболонки телефонів, відновлення програмної роботи, заміна скла LG Київ . Після ремонтних робіт наші спеціалісти видають на них гарантію.

Чим відрізняється заміна скла LG Київ від заміни екранного модуля?

Деякі моделі телефонів ЛГ оснащені монолітним екранним модулем, за якого неможлива окрема заміна скла LG Київ спеціалістами сервісного центру «Ай-Яй-Яй». Однак нові версії гаджетів LG дозволяють виконати заміну скла без торкання дисплея. Різниця при виконанні даних робіт полягає в ціні, оскільки скло коштує набагато дешевше від дисплея. Також суттєві відмінності при цих видах ремонту полягають у техніках його проведення. Скло на телефоні LG можна замінити при конструкційних особливостях смартфона, якщо не порушено жодних функцій у роботі пристрою. За наявності ділянок сенсора, які перестали реагувати на дотик, смуг та плям у зображенні – заміна скла буде нераціональною, навіть якщо конкретна модель телефону і передбачає її можливість. У таких випадках після ретельної передремонтної діагностики фахівці сервісного центру «Ай-Яй-Яй» пропонують клієнтам тільки заміну всього екрану телефону LG.

Як довго проводиться заміна екрану на телефоні ЛГ у фахівців Ай-Яй-Яй?

Сервісний ремонт телефонів LG Київ у фахівців «Ай-Яй-Яй» здійснюється максимально швидко за рахунок того, що наші інженери володіють техніками роботи з девайсами від ЛГ. Наприклад, завдяки тому, що всі комплектуючі у нас є на складі, заміна екрану телефонів ЛГ може зайняти у спеціаліста годину часу або трохи більше. У будь-якому випадку, після звернення клієнта до нашого сервісу ми відразу ж здійснюємо діагностику пристрою та попереджаємо про всі деталі відновлення телефону ЛГ, починаючи від вартості та закінчуючи терміном роботи.
 

 

 

Замена микрофона на телефоне LG

Если смартфон начал тихо записывать звук или при разговоре собеседник Вас стал плохо слышать, возможно, засорилось отверстие для микрофона, или на телефоне LG требуется замена микрофона. Часто микрофон ломается при падении телефона на твердую поверхность или от удара. Такой ремонт обычно занимает около 3х часов.
 

Замена стекла камеры на телефоне LG

Стекло на основной камере выполняет защитную функцию, и именно оно часто разбивается при падениях и ударах смартфона. Чтобы не повредить модуль камеры без защитного стекла, на телефоне LG требуется замена стекла камеры. При ремонте удаляются остатки стекла и также очищается от осколков сама камера. Длится такая процедура порядка 4х часов.
 

Замена динамика на телефоне LG

Во время воспроизведения музыки или при разговоре по громкой связи Вы заметили посторонние звуки? Динамик не работает после падения телефона или залития водой? В таком случае, скорее всего, на телефоне LG необходима замена динамика. Ремонт подразумевает демонтаж поврежденного элемента и установку нового на его место. Длится процедура около трех часов.

Замена разъема зарядки на телефоне LG

Замена разъема зарядки на телефоне LG - очень популярна среди пользователей, ведь телефон приходится заряжать достаточно часто. Со временем разъем может расшататься, сломаться и его нужно заменить на новый. Данная процедура обычно проводится в течение 3-4 часов.

Замена заднего стекла, крышки на телефоне LG

Якщо після чергового падіння телефону Ви помітили на ньому тріщини або вм'ятини – на телефоні LG необхідна заміна задньої кришки . Під час ремонту майстер демонтує деталь за допомогою спеціального обладнання та встановлює нову на її місце. Ця процедура не викликає особливих складнощів і триває лише 3-4 години.

Заміна акумулятора на телефоні LG

Заміна акумулятора на телефоні LG поверне автономність після зносу джерела живлення. Навіть якщо дотримуватися всіх рекомендацій з експлуатації та зарядки смартфона це не запобігатиме природному зносу батареї і повного заряду з часом вистачає на все менший час автономної роботи. Ремонт триває близько 3-4 годин залежно від конструкції конкретного пристрою.

Заміна кнопки на телефоні LG

Заміна кнопки на телефоні LG усуне несправності, коли фізична клавіша смартфона перестала реагувати на натискання, вона може спрацьовувати мимовільно. Ремонт передбачає розбір телефону, демонтаж пошкодженої кнопки та встановлення на місце нової. Процедура займає лише 3-4 години, залежно від будови смартфона.

Розблокування телефону LG

Розблокування телефону LG поверне Вам доступ до функцій та файлів смартфона після блокування. Пристрій може бути заблокований через забутий графічний пароль розблокування або втрату доступу до облікового запису Google. Після розблокування Ви знову зможете скористатися своїм смартфоном.

Чищення телефону LG після води

Чищення телефону LG після води допоможе уникнути пошкоджень, спричинених корозією та коротким замиканням через вологу на поверхні компонентів смартфона. Навіть якщо немає проявів несправності, рекомендується чищення, оскільки пошкодження можуть з'явитися з часом.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні LG (екран розбитий, але працює)
від 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону LG (дисплей не показує, дисплей не реагує)
від 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні LG (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні LG (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні LG (співрозмовник не чує)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні LG (немає звуку на телефоні)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні LG (на задній панелі пішли тріщини)
від 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні LG (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні LG (камера не фокусується, камера не працює)
від 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні LG (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні LG (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону LG (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону LG після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону LG (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
від 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні LG (телефон заблоковано на обліковому записі)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту