Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт LG Nexus 5 D820 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
699 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
449 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Ремонт LG Nexus 5 D820 в Києві з гарантією

  Хоча в масовій експлуатації мобільні телефони перебувають трохи більше двох десятків років, уявити сучасну людину без смартфона в кишені практично неможливо. Ці гаджети перестали бути тільки засобами для зв'язку, взявши на себе функції плеєра, будильника, органайзера, фітнес-датчика і крокоміра. Вони майже незамінні при будь-якому, навіть самому активному способі життя, тому поширення смартфонів вражає своїми масштабами. І не останнє місце в списку найбільш купованих пристроїв займає продукція холдингу LG Electronics, серед якої критики виділяють телефон LG Nexus 5 D820.   Зазначена модель настільки затребувана і купується, що замовити ремонт нексус 5 можна у всіх більш-менш надійних сервісних майстерень. Однак через певні технічні складнощі або через відсутність необхідного апаратного забезпечення деякі салони відмовляються надавати відновлення складних внутрішніх систем, мотивуючи це підвищеною трудомісткістю таких процесів.   В сервісному центрі "Ай-Яй-Яй" власникам нададуть будь-який необхідний ремонт lg nexus 5 D820, починаючи від реставрації корпусу і закінчуючи заміною процесора або материнської плати. По суті, всі надані нашим салоном процедури можна умовно розділити на три категорії, згідно з їх рівнем складності:  
  1. Легкий ремонт. До цього класу відносяться найпростіші процеси, пов'язані із зовнішньою оболонкою, функціональними роз'ємами і легкодоступними технічними елементами. Простіше кажучи, такі маніпуляції, як заміна деталей корпусу, перевстановлення акумулятора або чистка зовнішніх виходів є найпростішими відновлювальними послугами, які не вимагають від майстра серйозних технічних навик.
  Ремонт LG D820 Nexus 5: замена стекла экрана киев украина фото  
  1. Середній ремонт. До даної категорії зараховуються всі процеси з проникненням в глибини корпусу, що не зачіпають провідні апаратні системи смартфона. Наприклад, чистка гаджета після намокання, Заміна екранного модулі або пайка дрібних внутрішніх контактів відноситься саме до операцій Середньої Складності.
 
  1. Складний ремонт. Цей тип відновлення передбачає взаємодію з серйозними внутрішніми системами, найменше відхилення в роботі яких може привести до виходу з ладу всього смартфона. Як уже згадувалося, деякі сервіс-центри в більшості випадків не здатні відремонтувати lg nexus 5 D820 з поломками даного типу.
  Також існує окремий підвид несправностей-програмні відхилення, які не входять ні в одну з описаних категорій, так як їх усунення не передбачає взагалі ніяких контактів з технічним наповненням смартфона.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту