Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт LG K50 LM-X520HM з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
2049 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
799 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла LG K50, а також комплексні послуги з ремонту телефонів

  Заміна скла LG K50 повинна бути виконана максимально швидко, інакше через тріщини можуть потрапляти вода, а також частинки пилу. А це може привести до ще більших пошкоджень. Найпопулярніші поломки в телефонах відбуваються через неправильну експлуатацію. Ви можете приїхати до нас, якщо вам потрібно поміняти скло. Наші майстри зможуть полагодити ваш смартфон, повернувши йому колишній вигляд і відновивши його функціональність. Сучасні моделі гаджетів мають чутливий до зовнішніх впливів дисплей, який легко зламати. Поломки можуть негативно відбитися на управлінні пристроєм, а також вони можуть погіршити роботу сенсора. Крім того, якщо мова йде про подряпини або тріщини, дефекти роблять зовнішній вигляд телефону негарним. Присутність на склі сколів і тріщин не тільки заважає комфортній роботі, але також впливає на стан сенсора і екрану. При наявності подібних дефектів необхідно в найкоротші терміни провести ремонт LG K50. Відновити цілісність розбитої панелі зможе заміна скла ЛГ К50.   Дана модель є надійним девайсом. Смартфон LG K50 отримав захист від вібрації, перепадів температур, вологості і пилу. Скляна панель протистоїть ударам, а корпус – надійно оберігає внутрішні деталі телефону. Однак в житті всяке може статися.   Якщо з якої-небудь причини Вам потрібен ремонт телефону, можна полагодити пристрій в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» в Києві.  

Коли потрібна заміна екрану в телефоні ЛГ К50?

  У разі падіння на тверду поверхню, на пристрої можуть з'явитися такі пошкодження:  
  • темний екран або відсутність зображення;
  • смуги, плями та інші артефакти;
  • тріщини, відколи і «павутинка» на поверхні.
  Ці "симптоми" свідчать про те, що у Вашому випадку буде вимагатися заміна дисплея LG K50. Поломка екрану також може проявлятися в різних дефектах зображення: биті пікселі, розлучення, повне або часткове відсутність картинки, а також її спотворення. В такому випадку рекомендована повна заміна екрану LG K50.   Ремонт LG K50: Киев, Украина  

Ремонт ЛГ К50 в сервісному центрі "Ай-Яй-Яй" в Києві

  Замінити поламані або зношені часом деталі-дуже просто! У нас є в наявності всі запчастини, а також ви можете принести свої. Професійні та досвідчені майстри проведуть якісний ремонт смартфона з видачею гарантійного талона. На всі послуги у нас-доступні ціни! Заміна екрану ЛГ К50 пройде на професійному рівні, на сучасному обладнанні і з застосуванням якісних запчастин!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту