Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт LG Q60 LM-X525BAW з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
749 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла LG Q60 і ремонт будь-якого рівня складності

  Заміна скла LG Q60 - робота копітка, і здійснюється вона в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» в Києві із застосуванням спеціального обладнання, яке дозволяє замінити деталі, не пошкодивши інші частини телефону.  
Скляна поверхня смартфона LG Q60 є найбільш вразливим місцем. Хоча екран захищений від пошкоджень, при падінні, найчастіше, страждає верхній шар. В такому випадку для відновлення панелі буде потрібна заміна скла ЛГ Q60.
  В результаті механічного впливу з'являються тріщини, відколи, подряпини. Якщо, крім цих візуальних дефектів, більше немає інших несправностей, досить буде просто поміняти скло. У сервісному центрі Ай-Яй-Яй є професійне обладнання, що дозволяє провести ремонт LG Q60 якісно і швидко. Завдяки цьому матриця телефону залишається оригінальною.  

У яких випадках потрібна заміна екрану LG Q60?

  До нас часто звертаються клієнти, коли у них ламаються смартфони через падіння або притиснення, а також через залиття водою. Все це призводить до того, що в пристрої може пропасти зображення або підсвічування, утворитися биті пікселі, з'явитися кольорові смуги замість зображення. Якщо в телефоні на екрані картинка відображається з явними дефектами, будь то смуги або плями, – це перша ознака того, що пошкодився дисплей. В такому випадку буде потрібна заміна екрану LG Q60. Вирішити цю проблему самостійно не вийде. Щоб полагодити телефон, потрібні якісні комплектуючі та професійні інструменти.   Ремонт LG Q60: Киев, Украина  

Ремонт телефону ЛГ Q60 в сервісному центрі Ай-Яй-Яй

  Власникам телефонів LG Q60 будуть надані послуги на високому професійному рівні.   Чому є сенс звертатися саме в нашу компанію?  
  • Ми маємо великий досвід роботи в сфері ремонту смартфонів, спеціалізуємося на заміні стекол LG окремо від екранів.
  • У нашій команді працюють висококласні професіонали, в якості наданих послуг яких не може бути ніяких сумнівів.
  • Маємо сучасне діагностичне обладнання, яке ефективно допомагає нам у роботі. Завдяки цьому заміна екрану ЛГ Q60 буде рекомендована лише в тому випадку, коли буде виявлена поломка дисплея.
  Телефонуйте або пишіть нам в онлайн-чат, якщо вам потрібна заміна дисплея LG Q60 в Шевченківському районі. Будь-яке наше відділення в місті Київ знаходиться в пішій доступності від метро. Також пункти прийому техніки є в Дарницькому, Дніпровському, Оболонському, Печерському районах.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту