Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт LG Q9 LM-Q925 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
2399 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла LG Q9 - оперативний і комплексний ремонт в сервісному центрі

  Заміна скла LG Q9 - справа копітка і відповідальна, не кожен майстер готовий взятися за виконання даної операції. Сервісний центру Ай-Яй-Яй спеціалізується на ремонті телефонів LG і виконує успішну установку нових скляних панелей в пристроях з пошкодженим верхнім захисним шаром. Щоб у вашому випадку було можливим провести таку процедуру як заміна скла ЛГ Q9, екран і сенсор повинні працювати справно, а картинка відображатися – без дефектів.   Симптоми, що показують, що в даному телефоні можна замінити розбите скло на нове:  
  • тріщини на передній панелі при наявності зображення;
  • "павутинка" на склі;
  • робочий сенсор.
 
Телефон LG Q9 завоював популярність серед моделей своєї цінової категорії. Він поєднує стильний дизайн з якісним функціональним наповненням. Якщо смартфон поламався через неакуратне з ним поводження, слід віднести його в сервісний центр «Ай-Яй-Яй».
  Ремонт LG Q9 у нас буде виконаний швидко і якісно.  

В яких випадках буде потрібна заміна екрану в смартфоні LG Q9?

  Порушення цілісності дисплея у вигляді утворення тріщин або поява плям свідчить про видимі несправності. Однак поломка може носити і більш серйозний характер. Встановити причину несправності допоможе безкоштовна діагностика, в ході якої буде з'ясовано, чи потрібна заміна екрану LG Q9 або ремонт інших частин пристрою. Така процедура допоможе повернути колишній функціонал телефону.   Вам буде рекомендована заміна дисплея LG Q9, коли на екрані:  
  • з'явилися плями і смуги, що заважають бачити зображення;
  • на захисному склі утворилися тріщини і відколи;
  • пропала картинка або вона відображається нечітко.
  ремонт lg q9 киев. замена стекла, экрана  

Ремонт телефону ЛГ Q9 в Києві

  Замовляючи у нас таку послугу як заміна екрану ЛГ Q9, ви можете бути впевнені в тому, що відновленням гаджета будуть займатися кваліфіковані фахівці, які знають все про конструкційні особливості даної моделі. Крім того, власний склад запчастин дозволяє полагодити телефон в стислі терміни, а не чекати доставку комплектуючих тижнями.   Щоб поміняти скло в LG поруч з метро Площа Льва Толстого, вам буде потрібно привезти пристрій до нас самостійно або передати нам його через нашого кур'єра. Також ви можете приїхати в будь-яке відділення, що знаходиться в іншому районі, будь то Шевченківський, Дарницький, Дніпровський, Оболонський.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту