Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu 16s M971h з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1349 грн
1599 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
3549 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Оперативний ремонт Meizu 16s в Києві і Україні. Гарантія на обслуговування телефону Meizu 16s.

Відновлення працездатності портативного переговорного пристрою - дуже делікатний і трудомісткий процес. Це пов'язано з тим, що навіть найбільші представники мобільного сегмента містять всередині величезну кількість дрібних компонентів і з'єднань. Тому, приступаючи до ремонту, фахівці повинні точно знати, що і навіщо вони роблять, і діяти чітко і швидко.   Смартфони Meizu, особливо модель 16s, мають конструктивні особливості, які відрізняють їх від гаджетів інших виробників, наприклад, спосіб кріплення корпусних деталей і практика міцного скріплення внутрішніх частин із зовнішніми. З цієї причини ремонт Meizu 16s завжди стоїть на особливому місці у всіх сервісних майстернях. Однак це зовсім не означає, що знайти салон, який займається цією серією, складно. Справа в тому, що завдяки зростаючій популярності китайського виробника, практично всі мобільні центри почали ремонтувати його продукцію.  
За розмірами смартфон Meizu 16s знаходиться на межі між стандартним мобільним телефоном і великим фаблетом. Однак через свої габарити його часто падають і піддають ударам, що призводить до фізичного пошкодження зовнішньої та внутрішньої набивки і збільшення кількості звернень до ремонтних майстерень. Залежно від складності несправності, фахівці можуть припаяти пошкоджені шлейфи або замінити пошкоджені компоненти.
  сервис-центр телефонов meizu 16th: замена стекла, экрана Киев, Украина   Складніше відремонтувати meizu 16s, який впав не тільки на землю, але і в воду, наприклад, в калюжу. В цьому випадку комплекс дій, прописаних майстром, буде більш об'ємним і далекосяжним, так як вихід з ладу апаратної частини через пошкодження водою буде поєднуватися з поломкою, викликаною падінням. Наприклад, намоклі смартфони завжди потрібно буде мити і сушити. Багато кабелів і модулів також можуть бути пошкоджені до такої міри, що їх неможливо буде припаяти або замінити.   Падіння напруги живлення під час зарядки може призвести до серйозної поломки мобільного телефону. В цьому випадку може постраждати будь-яка частина внутрішнього вмісту і виконати ремонт Meizu 16s грамотно і надійно можна тільки після кваліфікованої діагностики. Ця процедура дозволяє виявити навіть найменші відхилення від стандартів експлуатації, спрогнозувати ризик виникнення цих проблем і усунути їх найбільш коректним і "безболісним" способом.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту