Місто:
Мова:
Ремонт Meizu
Виберіть модель:

Ремонт Meizu в Києві: заміна скла, екрана, батареї

Сервісний центр Мейзу пропонує своїм клієнтам повний спектр ремонтних робіт, що пов’язані з відновлення працездатності смартфонів даної моделі. Необхідно відзначити, що всі роботи, які виконуються спеціалістами нашої майстерні, проводяться з використання сучасного і професійного обладнання для діагностики, а також інструментів, що дозволяють виконати розбирання та збір гаджету без пошкодження корпусу. Варто сказати, що сервісний центр Мейзу має у своєму штаті професійних спеціалістів з досвідом роботи. Вони прекрасно знають особливості кожної з моделей смартфонів та через це можуть забезпечити виконання ремонтних робіт на професійному рівні.

Причини звернення в сервісний центр Мейзу

Наші клієнти звертаються до нас за допомогою по найрізноманітнішим причинам. Частіше за все проблеми, що виникають з працездатністю телефонів марки Meizu, обумовлені механічними впливами на гаджет чи його контактом з водою. В даному випадку із строю можуть виходити одночасно кілька комплектуючих. Дуже часто до нас звертаються з необхідністю виконати ремонт Мейзу, що передбачає заміну дисплейного модулю чи захисного скла. Також нашими клієнтами стають ті люди, в смартфоні у котрих відбувся знос окремих комплектуючих. В зв’язку з тим, що у всіх наших філіалах маються сертифіковані комплектуючі, роботи з заміни виконуються дуже швидко та без будь-яких проблем. Після виконання ремонту надається гарантійне обслуговування строком на 3 місяці. При необхідності клієнт може оформити гарантію через сайт та отримати даний документ в електронному вигляді.

Як замовити ремонт Meizu в нашій майстерні?

Існує два способи замовити ремонт Meizu в нашій майстерні. В першому випадку необхідно приїхати в один з філіалів нашого сервісного центру. Зручне розташування майстерень дозволяє клієнту дістатися до нас за мінімальний період часу. Необхідно відзначити, що вже через кілька годин Ви зможете забрати свій гаджет в повністю працездатному стані. Якщо ж Ви вирішили звернутися в наш сервісний центр, але при цьому знаходитесь не в Києві, то необхідно відправити зламаний мобільний пристрій за допомогою служби кур'єрської доставки. Вже наступного дня спеціаліст отримає гаджет в своє розпорядження, а ще через декілька днів клієнт отримає повністю відремонтований смартфон. Ми розуміємо, що у клієнтів можуть виникати питання. Щоб отримати відповідь на питання, яке виникло, необов’язково їхати в наш сервісний центр. Необхідно зв’язатися з одним із наших співробітників будь-яким із способів нижче:
  1. Подзвонити по телефону.
  2. Залишити заявку на сайті.
  3. Написати листа на e-mail.
  4. Скористатись Viber чи Skype.
Спеціаліст надасть максимально розгорнуту інформацію питання, що Вас цікавить. Обираючи наш сервісний центр Ви залишитесь задоволені тим, як був виконаний ремонт смартфону Meizu та у майбутньому будете звертатись до нас знову.
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Meizu (екран розбитий, але працює)
от 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Meizu (дисплей не показує, дисплей не реагує)
от 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Meizu (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Meizu (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Meizu (співрозмовник не чує)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Meizu (немає звуку на телефоні)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Meizu (на задній панелі пішли тріщини)
от 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Meizu (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
от 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Meizu (камера не фокусується, камера не працює)
от 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Meizu (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Meizu (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Meizu (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Meizu після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
от 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Meizu (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
от 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Meizu (телефон заблоковано на обліковому записі)
от 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.    Оберіть мову сайту