Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu MX5 M575 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1049 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
2449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Швидкий ремонт Meizu MX5 в Києві та Україні. Гарантія на сервіс Мейзу MX5

  Meizu - це досить молодий технічний бренд, лише недавно випустив свою продукцію за межі рідного китайського ринку. Але відносна молодість виробника зовсім не заважає йому стрімко набирати популярність серед покупців у багатьох країнах світу. Крім роботи з усіма категоріями покупців, китайська компанія може похвалитися регулярною розробкою і випуском цікавих технічних новинок. Наприклад, торішній флагман Meizu MX5 радує покупців строгим, але стильним ергономічним корпусом, великим і яскравим AMOLED-екраном, а також потужною апаратною начинкою. Саме тому дуже прикро, якщо такий якісний і потужний апарат раптом виходить з ладу з невідомої для власника причини. Природно, єдиним рішенням такої проблеми є професійний ремонт мейзу мх5.   У столичному сервісному салоні "Ай-яй-Яй" ми ведемо статистику призначених для користувача звернень, щоб виділити найбільш проблемні компоненти зазначеного смартфона і підібрати найоптимальніші способи їх відновлення. Практика показує, що найчастіше клієнти звертаються до нас з наступними скаргами:  
  1. Пошкодження в області дисплея і передньої панелі. Технологія AMOLED, використана для створення екрану Meizu MX5, вважається однією з найдорожчих, але зате вона забезпечує дуже чітку і якісну картинку. При фізичних і технічних пошкодженнях зазначеного блоку врятувати ситуацію може повна заміна деталі, але якщо постраждало тільки сенсорне скло, допускається і окрема перевстановлення.
  ремонт meizu mx5: замена стекла, экрана киев украина фото  
  1. Тріщини в корпусі. Назвати захисну оболонку смартфона життєво важливою деталь систем телефону все ж не можна, так як пристрій продовжує справно працювати навіть при серйозно пошкодженому корпусі. Але тріщини і вм'ятини можуть стати причиною більш серйозних відхилень в роботі гаджета, тому власникам рекомендується віднести на ремонт Meizu MX5 з такими поломками в найкоротші терміни.
 
  1. Засмічення, зміщення або деформація зовнішніх роз'ємів. Подібні відхилення зустрічаються практично у всіх сучасних смартфонів, тому Послуги з їх усунення надають у всіх ремонтних салонах. Найчастіше допомагає звичайна чистка і налагодження місця розташування виходу, але іноді доводиться встановлювати заново пошкоджений елемент і його суміжні деталі.
  Також до наших фахівців неодноразово зверталися з проханням полагодити Meizu MX5 з несправним акумулятором, промоклими контактами і проблемами в системі передачі звуку, тому ці мобільні неполадки теж можна зарахувати до списку найпоширеніших.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту