Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu MX4 M461 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
849 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1299 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
649 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Оперативний ремонт Meizu MX4 з гарантією. Сервіс-центр Мейзу MX4 в Києві

  У Київському мобільному центрі "Ай-ай-Яй" надаються послуги з ремонту практично всіх існуючих на сьогоднішній день моделей смартфонів і планшетів найрізноманітніших виробників. Саме тому коли Електроніка від відомого в Китаї холдингу Meizu вийшла на світовий ринок, наш салон одним з перших взявся за обслуговування цих гаджетів. І тепер у нас можна безпроблемно замовити ремонт Meizu MX4 та інших смартфонів з фірмової азіатської лінійки.   Для швидкого і якісного обслуговування клієнтів наші фахівці розробили особливий порядок дій, що дозволяє максимально спростити і прискорити відновлення вашого Meizu:  
  1. Першим етапом завжди є опитування власника для з'ясування скарг і проблемних моментів в експлуатації смартфона. Таким чином ми дізнаємося, що привело клієнта в наш центр, з якими функціями гаджета виникли неприємності і які поломки можуть за ними ховатися.
 
  1. Після розмови обов'язково слідує візуальна оцінка апарату, що дозволяє визначити наявність фізичних ушкоджень, результатів падінь і контактів з вологою. Наприклад, якщо клієнт скаржиться на відсутність відгуку на торкання, а у телефону тріснутий екран, то це може свідчити про пошкодження сенсорне сітки або порушення роботи всього сенсорно-екранного модуля.
 
  1. Якими б не були результати перших двох дії, за ними обов'язково слідує діагностика внутрішніх систем і ПЗ смартфона на спеціалізованому обладнанні. Навіть при самих очевидних несправності виконати ремонт Meizu MX4 без діагностичної перевірки не візьметься жоден поважаючий себе фахівець.
  ремонт meizu mx4: замена стекла, экрана киев украина фото  
  1. За результатами діагностики майстер може зробити висновок про причини і характер поломки. А ось метод усунення проблеми обов'язково обговорюється з користувачем, тому що в більшості випадків існує кілька варіантів ремонту з різною складністю і вартістю.
 
  1. Коли всі попередні питання улагоджені, майстер приступає безпосередньо до відновлення апарату. Починається цей процес з розбирання зовнішньої оболонки і від'єднання закривають зламану деталь внутрішніх шлейфів і модулів смартфона.
 
  1. Коли доступ до проблеми відкритий, фахівець приступає до чищення, налагодження, пайки або заміни компонента. На жаль, далеко не завжди вдається полагодити Meizu MX4, зберігши його оригінальні деталі.
 
  1. Після проведення всіх необхідних робіт співробітник Центру ще раз проводить діагностику систем, щоб переконатися, що неполадка усунена повністю.
  Далі слід збірка апарату і його повернення власнику. В сервісі "Ай-яй-яй" ми надаємо додаткову гарантію на проведені роботи і встановлені деталі.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту