Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu Pro 7 M793Q з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1149 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
3999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Екстрений ремонт смартфонів Meizu Pro 7 в Києві і Україні з гарантією

  Meizu Pro 7 - це популярний китайський смартфон, в якому прекрасно поєднується неймовірні функціональні можливості і приємна для користувачів вартість. З моменту старту продажів вже були реалізовані мільйони пристроїв, тому всім новим власникам затребуваною моделі може знадобитися відновлення її працездатності. А надати якісний і грамотний ремонт смартфона здатний тільки професійний сервіс з ремонту Мейзі про 7.   Київський сервіс "Ай-яй-яй" додав у свій прейскурант лагодження популярної китайської моделі практично з самого початку її продажів. І тепер у нас можна замовити наступні процедури:  
  1. Ретельна діагностика систем. Подібне обслуговування надає кожному гаджету, що надходить до нас на ремонт, проте іноді власникам необхідна профілактична перевірка, щоб переконатися у відмінному стані улюбленого апарату.
 
  1. Заміна дисплея або дисплейного скла. Основна маса всіх фізичних ушкоджень обов'язково залишає свій відбиток на екранній області смартфона, тому полагодити Мейзу про 7 можна тільки заміною постраждалого елемента.
 
  1. Ремонт або заміна клавіші включення. Хоча кнопка ВКЛ не грає серйозної ролі в експлуатації доступного функціоналу моделі, в разі непередбачених глюків і несподіваних відключень без її допомоги не обійтися, а значить, її працездатність потрібно підтримувати на належному рівні.
 
  1. Збої в роботі камерного модуля. Дуже багато користувачів купують потужні смартфони, щоб використовувати їх для зйомки цікавих фото і яскравих Селфі. Саме тому поломки в камерній системі можуть стати для них серйозною проблемою.
 
  1. Відновлення після води. Це поломка вважається однією з найнеприємніших, так як після контакту з рідиною пошкодитися може практично будь-який модуль смартфона.
  ремонт meizu pro 7: замена стекла, экрана киев украина фото  
  1. Ремонт основної плати. Вся взаємодія між внутрішніми елементами смартфона здійснюється через його материнську плату, тому її поломки можуть призупинити роботу на тривалий час. І якщо вчасно не зробити ремонт Meizu Pro 7, можна втратити доступ до функцій улюбленого смартфона назавжди.
  Всі ці, а також багато інших послуг можна замовити в популярному столичному центрі "Ай-яй-яй". Просто зателефонуйте нам в разі найменшої мобільного поломки, і ми проконсультуємо вас, як найкраще вчинити в кожній конкретній ситуації!
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту