Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Meizu V8 M813Q з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1049 грн замовити в 1 клік
Заміна екрана у зборі
1749 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Швидкий ремонт Meizu V8 в Києві та Україні. Сервісна гарантія на Meizu V8 - 6 місяців

  Meizu-досить молодий технологічний бренд, який зовсім недавно почав випускати свою продукцію за межами рідного китайського ринку. Однак відносна молодість виробника не завадила йому швидко завоювати популярність серед покупців у багатьох країнах світу. Крім того, що ця китайська компанія працює з усіма сегментами споживачів, вона може похвалитися регулярною розробкою і випуском цікавих новинок.
Флагман Meizu V8 порадував покупців строго стильним ергономічним корпусом, великим і яскравим AMOLED-екраном і потужним апаратним забезпеченням. Тому було б дуже прикро, якби таке якісне і потужний пристрій раптом зламалося з невідомих для його власника причин. Природно, єдиним рішенням такої проблеми є професійний ремонт Meizu V8.
  Столичний сервісний центр "Ай-яй-Яй" веде статистику звернень користувачів, щоб виявити найбільш проблемні компоненти цього смартфона і знайти найбільш оптимальний спосіб їх відновлення. В результаті ми з'ясували, що багато клієнтів звертаються до нас з наступними скаргами  
  1. Пошкодження дисплея і передньої панелі.Технологія AMOLED, використовувана в екрані Meizu V8, вважається однією з найдорожчих, але забезпечує дуже чітке і якісне зображення. При фізичному або технічному пошкодженні цього блоку ситуацію може врятувати повна заміна деталі, але якщо пошкоджено тільки сенсорне скло, допускається окрема перепрошивка.
 
  1. Тріщини на корпусі. Захисний корпус смартфона ще не можна назвати невід'ємною частиною системи смартфона, так як пристрій продовжує справно працювати навіть при серйозному пошкодженні корпусу. Однак тріщини і вм'ятини можуть стати причиною більш серйозних відхилень в роботі гаджета, тому власникам рекомендується якомога швидше віднести на ремонт Meizu V8 з такими дефектами.
  замена стекла, экрана meizu v8 киев фото  
  1. Заїдання, зміщення або деформація зовнішніх роз'ємів. Ці несправності зустрічаються практично у всіх сучасних смартфонах, і всі ремонтні майстерні пропонують послуги з їх усунення. У більшості випадків проста чистка і регулювання положення виходу вирішує проблему, але іноді потрібно повторна установка пошкодженого елемента і прилеглих до нього деталей.
  До наших фахівців також неодноразово звертаються за ремонтом Meizu V8 з несправними акумуляторами, мокрими контактами і проблемами з системою передачі звуку, і ці мобільні проблеми також можна включити в список найбільш поширених.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту