Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Microsoft Surface Duo 2 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
999 грн
1099 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
3049 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
899 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 649 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Microsoft Surface Duo 2 - дешево і швидко

  Заміну скла Microsoft Surface Duo 2 можна довірити сервісному центру кваліфікованих майстрів у Києві. Якщо ви не хочете витрачатися на додаткові матеріали після невдалих експериментів, вам необхідно віддати свій смартфон в руки фахівців. Наші сервісні центри спеціалізуються на заміні тачскрінів і екранів, а також інших деталей моделей лінійки Microsoft. Якщо вам потрібна заміна дисплея Microsoft Surface Duo 2 на Дарниці в Києві, приходьте до нас. У нас доступні ціни на будь-які послуги.  
Важливо! Не завжди вдається уникнути механічних пошкоджень скла, а також корпусу. Падіння смартфона може призвести до пошкодження внутрішніх компонентів.
  Найчастіше до нас звертаються, коли у Microsoft Surface Duo 2 виникають такі проблеми:  
 • Тріснув екран в результаті падіння, не реагує сенсор;
 • Зображення спотворюється або взагалі не відображається;
 • Не працює гарнітура;
 • На пристрої є вм'ятини або подряпини;
 • Виникла проблема з роботою телефону.
  Де б ви не жили, біля метро Дарниця або Оболонь, наша майстерня в Києві знаходиться поруч з вами.  

Коли потрібно замінити екран Microsoft Surfacing Duo 2?

  Для повної заміни екрану Майкрософт Дуо 2 вам необхідно звернутися в наш сервісний центр "Ай-Яй-Яй". Кожному клієнту перед оформленням замовлення надаються результати діагностики, щоб він міг бути впевненим, що з нього не стягнуть завищену ціну за ремонт його Майкрософт Серфейс Дуо 2.   Щоб замінити дисплей Microsoft Surface Duo 2 в Оболоні, вам потрібно буде самостійно принести смартфон або замовити послугу "Виклик майстра додому". У Києві ви можете замінити дисплей власними запчастинами за доступною ціною. Ми також пропонуємо знижки в певний час кожного дня. Це дозволяє заощадити на одній з найдорожчих послуг, як заміна екрану Microsoft Duo 2.   Ремонт Microsoft Surface Duo 2: замена стекла экрана киев украина фото   Щоб замовити ремонт Microsoft Surface Duo 2 і отримати гарантію на надану послугу, звертайтеся до майстра в компанію Ай-Яй-Яй. Наші переваги:  
 • Низькі ціни та якісні деталі - ми дбаємо про наших клієнтів.
 • У нас завжди в наявності запчастини на будь-яку модель смартфона.
 • Ми працюємо в безпосередній близькості від торгового центру метро, без перерви на обід.
 • У кожному магазині працює по кілька майстрів, що дозволяє нам виконувати ремонт швидко.
 • В одному місці пропонується широкий спектр послуг, включаючи заміну скла та інших запчастин.
  Майстри "Ай-Яй-Яй" мають професійну підготовку і великий досвід роботи - якщо вам потрібна термінова заміна екрану Microsoft Surface Duo 2, вони впораються навіть з найскладнішими замовленнями.
Rate this page

Детальніше

Приховати  Оберіть мову сайту