Місто:
Мова:
Ремонт Microsoft
Виберіть модель:

Ремонт Microsoft з гарантією якості

Отримайте детальну консультацію від наших менеджерів зручним способом
 • Пишіть в Viber, Skype;
 • Телефон.
 • Онлайн-чат на нашому сайті.
У наші сервісні центри кожен день звертаються користувачі смартфонів Microsoft з наступними проблемами:
 1. Тріщини на екрані;
 2. Зниження ємності акумулятора;
 3. Втрата заряду акумулятора;
 4. Контакт з водою;
 5. Телефон не вмикається або не заряджається.
Першим кроком у процесі ремонту є безкоштовна діагностика. За допомогою спеціалізованого обладнання протягом 15-20 хвилин виявляються всі приховані несправності і надається повний технічний звіт із зазначенням вартості і термінів ремонту.  

Сервісні центри Microsoft в Україні з доставкою

Сервісний центр Ай-яй-яй регулярно покращує якість своїх послуг і розширює сферу діяльності. В даний час наші офіси розташовані в більшості районів Києва. Для зручності доступу наші офіси розташовані поблизу станцій метро і основних транспортних магістралей. Оптимальний маршрут до найближчого відділення можна узгодити з операторами нашого колл-центру, з якими можна зв'язатися через службу зворотного дзвінка або за телефонами, вказаними на сайті. Якщо ви живете за межами мегаполісу, надішліть свій гаджет через "Нову Пошту". Ремонт телефонів Microsoft - один з пріоритетів нашого сервісу, тому Ви отримаєте повністю справний пристрій в найкоротші терміни. На послуги нашого сервісного центру поширюється гарантія.  

Ремонт Microsoft з використанням якісного обладнання

Незважаючи на свою надійність, сучасні смартфони вразливі до механічних пошкоджень. Випадковий удар, розчавлення або падіння на тверду поверхню може призвести до появи тріщин, плям, розлучень та інших артефактів на дисплеї. Однією з найбільш поширених причин звернення до нас є потрапляння вологи всередину телефону. У таких випадках важливо якомога швидше принести телефон у майстерню-всі наші роботи з телефонами Microsoft, включаючи заміну скла, заміну дисплейного модуля і акумулятора, виконуються з використанням високоякісних запчастин. Ми працюємо безпосередньо з виробниками, тому необхідні нам деталі завжди є на нашому власному складі.    
 • Заміна мікрофона на телефоні Microsoft Якщо смартфон почав тихо записувати звук або при розмові співрозмовник вас став погано чути, можливо, засмітився отвір для мікрофона, або на телефоні Microsoft потрібна заміна мікрофона. Часто мікрофон ламається при падінні телефону на тверду поверхню або від удару. Такий ремонт зазвичай займає близько 3х годин.
 
 • Заміна скла камери на телефоні Microsoft Скло на основній камері виконує захисну функцію, і саме воно часто розбивається при падіннях і ударах смартфона. Щоб не пошкодити модуль камери без захисного скла, на телефоні Microsoft потрібна заміна скла камери. При ремонті видаляються залишки скла і також очищається від осколків сама камера. Триває така процедура близько 4х годин.
 
 • Заміна Динаміка на телефоні Microsoft При відтворенні музики або при розмові по гучномовному зв'язку немає звуку? Динамік працює тихо або видає дивні звуки, хрипи? Це може означати, що в телефоні Microsoft необхідна заміна Динаміка. Для заміни цієї деталі необхідно близько 4х годин, в залежності від конструкції конкретної моделі смартфона.
 
 • Заміна роз'єму зарядки на телефоні Microsoft Дрібне сміття в коннекторе харчування, а також самостійні спроби очистити його підручними предметами часто призводять до його поломки. В такому випадку в телефоні Microsoft необхідна заміна роз'єму зарядки для відновлення його нормальної роботи. Ця послуга дуже популярна і триває вона зазвичай всього кілька годин з моменту потрапляння телефону в руки майстра.
 
 • Заміна заднього скла, кришки на телефоні Microsoft Дуже важливо, як можна швидше повернути телефону його цілісність, якщо він впав, і задня кришка розбилася. Попадання вологи і бруду в телефон крізь тріщини може негативно відобразитися і на інших його елементах. Заміна заднього скла на телефоні Microsoft не є складною послугою і триває лише кілька годин.
 
 • Заміна акумулятора на телефоні Microsoft Щоб повернути автономність, якщо батарея зносилася, необхідна заміна акумулятора на телефоні Microsoft. Майстер під час ремонту розбере пристрій, витягне Старий джерело живлення і встановить новий, процедура займає в середньому 3-4 години.
 
 • Заміна кнопки на телефоні Microsoft Після потрапляння води або піску всередину клавіші, вона може перестати реагувати на натискання або довільно спрацьовувати. Усунути таку несправність допоможе Заміна кнопки на телефоні Microsoft. Ремонт займе близько 3-4 годин.
 
 • Очищення телефону Microsoft після води Вода, потрапивши всередину корпусу смартфона може привести до коротких замикань і корозії, що може привести до несправності незабаром. Щоб уникнути цього потрібна чистка телефону Microsoft після води якомога швидше
Rate this page

Детальніше

Приховати

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна сенсорного скла на телефоні Microsoft (екран розбитий, але працює)
від 599 грн грн замовити в 1 клік
Заміна дисплея телефону Microsoft (дисплей не показує, дисплей не реагує)
від 1199 грн грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму заряджання на телефоні Microsoft (телефон не реагує на заряджання, не заряджається)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора на телефоні Microsoft (телефон слабо тримає заряд, батарея швидко сідає)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Заміна мікрофона на телефоні Microsoft (співрозмовник не чує)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна динаміка на телефоні Microsoft (немає звуку на телефоні)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна заднього скла, кришки на телефоні Microsoft (на задній панелі пішли тріщини)
від 649 грн грн замовити в 1 клік
Рихтування або заміна корпусу на телефоні Microsoft (телефон погнутий, корпус має вм'ятину)
від 349 грн грн замовити в 1 клік
Заміна камери на телефоні Microsoft (камера не фокусується, камера не працює)
від 749 грн грн замовити в 1 клік
Заміна кнопок на телефоні Microsoft (кнопка не спрацьовує, кнопка самоспрацьовує)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Заміна аудіо входу на телефоні Microsoft (аудіо-джек не працює, навушники не вмикаються)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Перепрошивка, зміна програмного забезпечення телефону Microsoft (телефон зависає, телефон висить на логотипі)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Ремонт телефону Microsoft після потрапляння води (телефон впав у воду, телефон потонув)
від 449 грн грн замовити в 1 клік
Профілактика та чищення динаміків телефону Microsoft (погано чути співрозмовника, погано працює динамік)
від 149 грн грн замовити в 1 клік
Розблокування або зняття облікового запису на телефоні Microsoft (телефон заблоковано на обліковому записі)
від 549 грн грн замовити в 1 клік
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.  Оберіть мову сайту