Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Motorola Edge 30 Ultra з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
1399 грн
1499 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
2449 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
949 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
849 грн замовити в 1 клік
Заміна скла основної камери
649 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 1199 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Motorola Edge 30 Ultra окремо від екрану в Києві

  Заміна скла Motorola Edge 30 Ultra проводиться не в кожній майстерні, так як такий ремонт вимагає спеціального обладнання і певних навичок майстрів. Сервісний центр "Ай-Яй-Яй" - один з небагатьох, хто пропонує послугу заміни скла окремо від дисплея. Такий вид ремонту має ряд переваг, серед яких:  
  • збереження рідної матриці та інших компонентів, що беруть участь у виведенні зображення на екран;
  • заміна скла не впливає на передачу кольору і якість зображення;
  • вартість заміни скла в 2-4 рази нижче заміни всього модуля дисплея.
  Що стосується часу заміни скла Motorola Edge 30 Ultra, то зазвичай це займає не більше кількох годин. На час ремонту за бажанням клієнта сервіс надасть телефон у тимчасове користування.  

Коли потрібна заміна екрану Motorola Edge 30 Ultra?

  Заміна екрану Motorola Edge 30 Ultra часто потрібна після удару або падіння телефону. Як правило, на екрані з'являються тріщини, а також плями і смуги, що свідчить про пошкодження матриці. Крім того, при падінні на тверду поверхню може виникнути ряд інших дефектів, таких як:  
  • поломка мікрофона: першою ознакою такої поломки є те, що співрозмовник не чує Вас під час розмови;
  • нерівності і тріщини на корпусі;
  • порушення цілісності материнської плати.
  ремонт Motorola Edge 30 Ultra киев украина, замена стекла, экрана  

Як замовити ремонт Motorola Edge 30 Ultra в сервіс-центрі "Ай-Яй»Яй"?

  Крім заміни скла і екрану Motorola Edge 30 Ultra, майстер може замінити батарею смартфона, відремонтувати мікрофон, почистити пристрій від води і пилу і т.д. перш ніж приступити до ремонту Motorola Edge 30 Ultra, фахівець проведе діагностику пристрою і встановить причину поломки. Потім менеджер зв'язується з клієнтом, щоб повідомити йому план майбутнього ремонту, терміни і вартість робіт. Після ремонту користувач може забрати пристрій особисто в сервісі або скористатися послугами кур'єра, який доставить телефон у зручне місце. Для консультації по ремонту пишіть оператору в онлайн-чат на сайті або в зручний для вас месенджер. Також ви можете зв'язатися з менеджерами за телефонами, вказаними на сторінці в розділі «Контакти».
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту