Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Nokia C110 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла (окремо від екрану)
1099 грн
1299 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрану (оригінал)
2699 грн замовити в 1 клік
Заміна екрану (копія)
1999 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
849 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
749 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму для зарядки
549 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
449 грн замовити в 1 клік
Заміна камери
От 499 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Nokia C110 у професійній майстерні

Заміна скла Nokia C110 – це серйозна процедура, яку складно провести самостійно без професійного обладнання. Якщо екран вашого смартфона тріснув або зламався, віднесіть його до професійної ремонтної майстерні. Фахівці сервісного центру «Ай-яй-яй» проводять цей вид ремонту щодня та використовують лише якісні матеріали.

Коли міняти екран Nokia C110?

Якщо ви помітили сколи та тріщини на своєму телефоні, не відкладайте ремонт Nokia C110 на потім. Вода та бруд можуть проникнути крізь розбите скло та призвести до виходу з ладу інших частин вашого смартфона. Заміна екрана Nokia C110 необхідна, якщо крім тріщин не працює сенсор на екрані, нестабільне підсвічування або на екрані з'являються плями та биті пікселі. Детальна діагностика нашими майстрами перед ремонтом допоможе вам дізнатися, який ремонт потрібний вашому гаджету, будь то заміна екрана або скла. Ця послуга займає лише 20 хвилин.   Ремонт Nokia C110: Киев, Украина  

Чому варто замовити ремонт Nokia C110 у сервісному центрі «Ай-Яй-Яй»?

Сервісний центр "Ай-яй-яй" спеціалізується на заміні скла та екрану, але досвідчені майстри можуть виконати й інший ремонт Nokia C110 будь-якої складності. Щоб замовити ремонт у нашому сервісі, вам необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним для вас способом: написати в онлайн-чаті на сайті, зателефонувати за номерами, вказаними на сайті, або особисто звернутися до будь-якої філії майстерні. Переваги сервісного центру «Ай-яй-яй»:
  • для заміни несправних комплектуючих майстри використовують лише якісні запчастини;
  • наші фахівці надають гарантію на виконані роботи та встановлені комплектуючі;
  • майстри сервісного центру «Ай-яй-яй» надають послуги з ремонту телефонів у відділеннях, розташованих по всьому Києву біля метро, тому нас легко знайти.
Крім того, заміна екрану Nokia C110 доступна за зниженою ціною завдяки акції «Щаслива година». Знижка поширюється на послуги при зверненні до нашої служби з 10:30 до 11:30. Щоб заощадити час, ви можете замовити кур'єрську доставку по Києву.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту