Місто:
Мова:

Ціни на Ремонт Nokia 3 TA-1032 з урахуванням деталей і робіт по їх заміні

Знайшли ціну нижчу, ніж у нас?
Надішліть нам посилання на сторінку, де ціна та термін виконання замовлення краще, ніж у нас, і ми зробимо дешевшими
Ціна (деталь + робота)
Заміна скла
999 грн
1199 грн
замовити в 1 клік
Заміна екрана
1849 грн замовити в 1 клік
Заміна акумулятора
от 549 грн замовити в 1 клік
Заміна задньої панелі
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна скла камери
от 449 грн замовити в 1 клік
Заміна основної камери
от 649 грн замовити в 1 клік
Заміна роз'єму зарядки
от 349 грн замовити в 1 клік
Не знайшли потрібну послугу чи є інші питання? Замовте швидкий дзвінок
Часті питання (FAQ)
❎ Предоставляется ли гарантия на услуги?
Да, разумеется, мы предоставляем РЕАЛЬНУЮ!!! гарантию на услуги. В случае обнаружения или возникновения брака установленной детали в течение гарантийного срока, мы устанавливаем новую запчасть за свой счёт без каких-либо проблем.
❎ Возможно ли заменить только стекло?
Да, мы меняем разбитые, треснутые сенсорные стёкла для всех моделей смартфонов, планшетов, смарт-часов, сохраняя, при этом, оригинальную матрицу экрана. Замена стекла с сохранением родного дисплея - наша специализация.

заказать ремонт

❎ Цена указана с учётом стоимости деталей и выполненных работ?
Да, цены, представленные в прейскурантах, включают в себя стоимость «под ключ» с учётом стоимости деталей и работ по их установке.
❎ При ремонте используются детали «оригинал» или «копия»?
Мы используем детали качества и «оригинал», и «копия». Если в прейскуранте модели указана возможность выбора услуги с использованием запчастей «оригинал» или «копия», значит для данной модели доступна возможность выбора качества комплектующих для ремонта. Мы предоставляем гарантию и для деталей категории «оригинал», и для деталей категории «копия».
❎ Можно ли отправить технику Новой Почтой и какие гарантии, что она вернётся?
Да, мы уже более 5 лет успешно обслуживаем технику для жителей всех регионов Украины при помощи услуг компании «Новая Почта». К сожалению, компанией «Новая Почта» пока не предусмотрена возможность документального сопровождения цикла сотрудничества «клиент-компания-клиент», но ниже мы перечислим несколько пунктов, которые позволят клиенту сохранять спокойствие при отправке техники в наш сервис: - техника отправляется на предприятие, а не на частное лицо; - более трёх лет мы ведём постоянно обновляемую ветку товарно-транспортных накладных всех отправленных и полученных устройств на странице https://iya-yai.kiev.ua/remont-po-ukraine-cherez-novuyu-pochtu; - тысячи РЕАЛЬНЫХ положительных, отрицательных, нейтральных отзывов о нашей работе на сайте компании и на других сайтах в интернете, которые указывают на то, что мы - компания, которая работает уже много лет; - наша репутация - основной аргумент, который перекрывает все перечисленное выше. С 2012 года мы честно ремонтируем технику и, как следствие такого отношения к делу, имеем в базе уже более 20000 клиентов, 10 филиалов по Киеву, являясь, при этом, одной из самых больших компаний в своём направлении в Украине.

Заміна скла Nokia 3 за найкращими цінами в Києві

  Заміна скла Nokia 3 - досить трудомісткий процес, що вимагає від фахівця великого досвіду і високої кваліфікації. Враховуючи той факт, що в сервісному центрі «Ай-Яй-Яй» зібралася команда майстрів високої кваліфікації, ремонт Nokia 3 не складе великих труднощів. Своїм клієнтам ми пропонуємо широкий спектр послуг, комплексних досліджень і унікальних рішень, покликаних в стислі терміни відновити втрачену працездатність гаджета.  
Головним достоїнством виконуваних нами робіт, будь то заміна екрану Нокіа 3 або чистка зовнішніх роз'ємів від сміттєвих частинок, є адекватна вартість, яку майстер озвучує замовнику за результатами проведеної безкоштовної діагностики.
 

Заміна екрану Нокіа 3: причини несправності і екстрений ремонт з гарантією

  Стильний і функціональний смартфон випадково вислизає з рук і падає на жорстку поверхню. З ситуацією, коли в результаті контакту з твердими предметами на дисплеї з'являються тріщини, стикаються багато користувачів, при цьому, девайс включається і коректно працює. Крім втрати презентабельного вигляду, на екрані можуть з'явитися плями і різні артефакти, які є наслідком таких поломок, як:   * Пошкодження шлейфу, що передає сигнал з плати на екран; * Збій в стабільній роботі графічного процесора.   Якою б не була причина поломки вашого гаджета, дипломованим експертам Сервісного центру «Ай-Яй-Яй» досить буде 20 хвилин, щоб встановити джерело проблеми і провести якісний ремонт Nokia 3 з гарантією.   Ремонт Nokia 3: замена стекла экрана киев украина фото  

У чому полягає ремонт Nokia 3 в СЦ «Ай-Яй-Яй»

  У наші філії, розташовані в більшості районів столиці, щодня звертаються власники девайсів, які повністю або частково втратили працездатність. Механічні пошкодження, залиття рідиною, збої в програмному забезпеченні, проблеми з акумуляторною батареєю – подібні неполадки швидко усунуть наші майстри.   Запорукою того, що чистка після води або заміна скла Nokia 3 будуть виконані відповідально і сумлінно, є той факт, що на виконані нами роботи надається гарантія. Якщо пошкоджені елементи смартфона не можна відновити, вони будуть замінені на високоякісні комплектуючі, які завжди присутні в нашому арсеналі.   Звернувшись в сервісний центр Ай-Яй-Яй, ви можете бути впевнені в тому, що наші майстри подарують Вашому девайсу друге життя.
Rate this page

Детальніше

Приховати    Оберіть мову сайту